Lai veicinātu iereibušiem autovadītājiem atsavināto un noteiktajā termiņā neizņemto transportlīdzekļu realizāciju, no šā gada 21.jūnija valsts aģentūra "Materiālās rezerves" tos transportlīdzekļus, kuru vērtība ir mazāka par 150 latiem, nodos realizācijai ar mērķi pārstrādāt, portālu "Delfi" informēja Iekšlietu ministrijas Preses centrā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Šādu iespēju paredz valdības noteikumi "Par rīcību ar administratīvo pārkāpumu lietās izņemto mantu un dokumentiem", kas nosaka, ka transportlīdzekļus, kurus īpašnieki nav izņēmuši mēneša laikā pēc lēmuma pieņemšanas par administratīvā soda uzlikšanu, iznīcina, nododot pārstrādei, ja transportlīdzekļa novērtējums ir mazāks par 150 latiem.

Ceturtdien laikrakstā "Latvijas Vēstnesis" publicēts sludinājums par pirmo transportlīdzekļu nodošanu realizācijai ar mērķi pārstrādāt. No ceturtdienas arī aģentūras mājas lapā www.matrez.gov.lv sadaļas "Sludinājumi" apakšsadaļā "Realizācija" ir ievietota informācija par realizācijai ar mērķi pārstrādāt nodotajiem administratīvo pārkāpumu lietās izņemtajiem transportlīdzekļiem.

Interesenti par konkrētu transportlīdzekļu iegādi var pieteikties valsts aģentūrā "Materiālās rezerves", nosūtot finanšu piedāvājumu uz faksu 7112160 trīs darba dienu laikā pēc publikācijas laikrakstā "Latvijas Vēstnesis".

Uzņēmumiem, kas vēlas iegādāties kādu no realizācijai ar mērķi pārstrādāt nodotajiem transportlīdzekļiem, jābūt licencei melno un krāsaino metālu atgriezumu un lūžņu iepirkšanai atbilstoši noteikumiem "Kārtība, kādā iepērkami un realizējami melno un krāsaino metālu atgriezumi un lūžņi".

Interesentu finanšu piedāvājumus izvērtēs ar valsts aģentūras "Materiālās rezerves" direktora rīkojumu izveidota realizācijas komisija, kura noteiks pretendentu ar augstāko piedāvāto iegādes cenu.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form