Īpašumi un vērienīgi ienākumi – apsūdzēto maksātnespējas administratoru deklarācijas
Foto: Shutterstock

Ienākumi līdz 1,5 miljoniem eiro, parādi un uzkrājumi – portāls "Delfi" pēc Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Publiskojamo datu bāzē pieejamās informācijas apkopojis informāciju par publiski jau izskanējušo maksātnespējas administratoru, kuri turēti aizdomās kādā kriminālprocesā, deklarēto turību 2017. gadā. Daļa no viņiem savu administratora darbību jau izbeiguši.

2017. gadā medijos izskanēja informācija par vairākiem maksātnespējas administratoriem, par kuru darbībām un rīcību gulst aizdomas par nelikumībām. 2017. gada izskaņā toreiz vēl Maksātnespējas administrācija (tagad Maksātnespējas kontroles dienests) no amata bija atstādinājusi sešus maksātnespējas administratorus, kuriem bija piemērots aizdomās turētā statuss kādā kriminālprocesā.

Šogad līdz 4. jūlijam Maksātnespējas kontroles dienests pieņēmis divus lēmumus par administratora atstādināšanu no administratora amata, jo administrators ir aizdomās turētais vai apsūdzētais krimināllietā un viņa neatstādināšana var kaitēt valsts interesēm vai trešo personu pamatotām interesēm maksātnespējas jomā, portālu "Delfi" informēja Maksātnespējas kontroles dienestā.

Tags

Baltic International Bank Lasāmgabali Maksātnespēja Trasta komercbanka Valsts policija

Comment Form