Ministru kabineta komitejā pirmdien paredzēts izskatīt Patentu valdes sagatavoto intelektuālā īpašuma attīstības un tā aizsardzības nodrošināšanas stratēģiskās attīstības programmas no 2000. līdz 2005.gadam koncepciju, BNS infrormēja valdības preses dienestā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Koncepcija paredz Ekonomikas, Finansu, Zemkopības, Izglītības un zinātnes, Tieslietu, Kultūras un Iekšlietu ministriju sadarbību intelektuālā īpašuma aizsardzības attīstībai.

Programma nosaka, ka ministriju uzdevumi būtu tiesību sistēmas pilnveidošana, likumu efektīvai izpildei atbilstoša institucionālā mehānisma nostiprināšana un progresīvas sabiedriskās domas veidošana, kā arī īstenajiem tiesību īpašniekiem labvēlīgas tiesiskās un sabiedriskās vides pastāvēšanas nodrošināšana.

Programmas koncepcijas sagatavotāji uzskata, ka valdībai būtu lietderīgi izveidot profesionāli spēcīgu darba grupu, kas nodarbotos ar visu darbu koordināciju intelektuālā īpašuma jomā.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form