Valdība otrdienas sēdē pieņēmusi rīkojumu "Par valsts uzņēmuma bezpeļņas organizācijas "Latviešu valodas apguves valsts programmas projekta vadības vienība" reorganizāciju un Latviešu valodas apguves valsts aģentūras (LVAVA) izveidi", kā arī noteikumus "Latviešu valodas apguves valsts aģentūras nolikums", portālam “Delfi” pastāstīja Valsts Kancelejā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Rīkojums paredz uzsākt Izglītības un zinātnes ministrijas pārziņā esošā valsts uzņēmuma bezpeļņas organizācijas "Latviešu valodas apguves valsts programmas projekta vadības vienība" reorganizāciju un līdz 29.oktobrim izveidot LVAVA.

Aģentūrai būs jāīsteno latviešu valodas apguves valsts programmu, jāveic izdevējdarbību, īstenojot latviešu valodas apguves valsts programmu un citas aģentūras funkcijas.

Atbilstoši aģentūras darbības mērķim LVAVA sniegs fiziskajām un juridiskajām personām dažādus pakalpojumus: organizēs seminārus, kursus, nometnes un citus izglītības pasākumus latviešu valodas apguves, valodas mācīšanas metodikas un starpkultūru komunikācijas jomā, sniegs konsultācijas latviešu valodas apguves jautājumos, pārdos mācību materiālus un citus izdevumus, kas iespiesti, īstenojot latviešu valodas apguves valsts programmu un citas aģentūras funkcijas. Tāpat LVAVA sniegs latviešu diasporām ārvalstīs atbalstu latviešu valodas apguvē un valodas saglabāšanā.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form