Jaunnedēļ 'Rīgas namu pārvaldnieka' apsaimniekotajām ēkām sāks atslēgt apkuri
Foto: PantherMedia/Scanpix

Sākot ar otrdienu, 23. aprīli, SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" (RNP) apsaimniekotajām daudzdzīvokļu mājām sāks atslēgt apkuri. Uzņēmuma klientu daudzdzīvokļu māju apkure tiks atslēgta laika posmā no 23. līdz 29. aprīlim, portālu "Delfi" informēja RNP.

Kā skaidroja uzņēmumā, jau šobrīd automatizētā apkures sistēma nodrošina automātisku siltuma padeves pielāgošanos atbilstoši āra gaisa temperatūras svārstībām, nodrošinot dzīvokļos atbilstošu temperatūru. Tas nozīmē, ka automatizētā sistēma nodrošina to, ka pavasara sezonā mājas netiek pārkurinātas, bet siltumenerģija apkurei tiek patērēta tikai nepieciešamajā apjomā.

Lēmums par apkures pārtraukšanu pieņemts, ņemot vērā, ka apkures intensitāte jau vairākas nedēļas pakāpeniski samazinās, kā arī to, ka laika prognoze nākamajam periodam paredz temperatūras paaugstināšanos arī nakts laikā.

Aizvadītajā gadā pirmajai dzīvojamai mājai apkure tika atslēgta jau 15. martā, pamatojoties uz dzīvokļu īpašnieku kopības iesniegto lēmumu par apkures atslēgšanu pirms apkures sezonas beigām. Savukārt šogad RNP vēl nav saņēmis nevienu kopības lēmumu par apkures atslēgšanu.

Tags

Rīgas namu pārvaldnieks

Comment Form