Jūrmalā ēdināšanu apmaksās arī privātajos bērnudārzos
Foto: LETA

Jūrmalas pilsētas dome apmaksās ēdināšanu bērniem arī privātajās pirmsskolas izglītības iestādēs.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šāda priekšlikuma virzīšanu lemšanai domes sēdē atbalstīja Izglītības un kultūras jautājumu komitejā.

Jūrmalas pilsētas dome plāno sniegt atbalstu vecākiem, kuru bērni mācās privātajās pirmsskolas izglītības iestādēs, sedzot ēdināšanas izmaksas tādā pašā apmērā, kādu dome ir noteikusi pašvaldības dibinātajās izglītības iestādēs. Līdz ar to pašvaldība finansēs vienam bērnam ēdināšanu 1,9 eiro dienā jeb 38 eiro mēnesī.

Ēdināšanu pašvaldība apmaksās tajās pirmsskolas izglītības iestādēs, ar kurām Jūrmalas pilsētas domei ir noslēgts līgums par pašvaldības atbalstu pirmsskolas izglītības pakalpojuma nodrošināšanai.

Lai ieviestu atbalstu bērnu ēdināšanai, dome veiks grozījumus saistošajos noteikumos "Kārtība, kādā Jūrmalas pilsētas pašvaldība sedz privātajai izglītības iestādei, kas īsteno licencētu pirmsskolas izglītības programmu, izmaksas par programmas īstenošanu".

Pašlaik pašvaldības atbalstu pirmsskolas izglītības pakalpojuma nodrošināšanai 90 bērni, un ēdināšanas pakalpojuma apmaksai 2021.gada budžetā būs jāparedz 34 200 eiro.

Jūrmalas pašvaldība kopš 2013.gada nodrošina apmaksātas pusdienas visiem skolēniem pašvaldības skolās no 1. līdz 12. klasei, no 2014.gada - arī bērnudārzos. Kopumā 2021.gadā bezmaksas ēdināšanas nodrošināšanai Jūrmalas pašvaldības skolās un bērnudārzos pilsētas budžetā paredzēti 1,89 miljoni eiro.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Jūrmala
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form

Jaunie projekti