Kompensācijās bijušajiem ministriem un konsultantiem izmaksās 33 402 eiro
Foto: F64

Valdība otrdien atbalstīja kompensāciju izmaksu 33 402 eiro apmērā bijušajiem valdības locekļiem, kā arī Ministru prezidenta biroja konsultatīvajām amatpersonām par atbrīvošanu no amata pienākumu pildīšanas.

Kompensācijas tiks izmaksātas vienas mēnešalgas apmērā un par neizmantoto atvaļinājumu.

Valsts kanceleja lūdza Ministru kabinetu piešķirt tai līdzekļus 31 107 eiro apmērā no budžeta programmas "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem", savukārt 2295 eiro ir summa, kas palikusi pāri no iepriekšējās reizes, kad bija nepieciešams izmaksāt kompensācijas pēc Valda Dombrovska (V) vadītās valdības krišanas.

Valsts kancelejas sagatavotajā rīkojuma projektā nav minētas konkrētas personas un konkrētas izmaksājamās summas katrai no tām.

No iepriekšējās valdības jaunajā darbu neturpina pieci līdzšinējie ministri - Romāns Naudiņš (VL-TB/LNNK), Andris Vilks (V), Vjačeslavs Dombrovskis, Gaidis Bērziņš (VL-TB/LNNK) un Ina Druviete (V). Tāpat no amata tika atbrīvoti cilvēki no Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas (V) biroja, tostarp viņas iepriekšējā preses sekretāre Džeina Tamuļeviča.

Tags

Andris Vilks (Vienotība) Gaidis Bērziņš Ina Druviete Laimdota Straujuma Romāns Naudiņš Valsts kanceleja Vjačeslavs Dombrovskis VL-TB/LNNK
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form