Kots saņēmis jaunu darba piedāvājumu un ar gadu miju pametīs LTV
Foto: LETA

Latvijas Televīzijas (LTV) ģenerāldirektors un valdes loceklis Edgars Kots ar gadu miju pametīs LTV vadītāja amatu, jo saņēmis jaunu darba piedāvājumu.

Sarunā ar "Nozare.lv" Kots apstiprināja nodomu aiziet no LTV pirms savu pilnvaru beigām 2013.gada martā, lai dotos uz jaunu darba vietu, kuru saistībā ar konfidencialitātes norunu patlaban nevarot atklāt.

Tomēr Kots noliedza baumas, ka viņš it kā došoties vadīt komerctelevīzijas "Pirmais Baltijas kanāls" (PBK) programmu latviešu valodā. "Lai visi nomierinās, ar PBK nav runāts," viņš teica. Atsaucoties uz konfidencialitātes norunu ar jauno darba devēju, Kots neprecizēja, vai jaunais darbs būs saistīts ar elektroniskiem vai citiem medijiem, vai arī ar kādu citu nozari.

LTV ģenerāldirektors jau vairākkārt medijos izteicies, ka nekandidēs uz Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) izsludināto konkursu trīs jaunu LTV valdes locekļu vietām. To viņš atkārtoti apstiprināja arī sarunā ar "Nozare.lv".

Kots teica, ka pēc sava teiktā, ka neturpināšot vadīt LTV, esot bijis patīkami pārsteigts, ka par viņu interesējās darba tirgū.

NEPLP loceklis Gints Grūbe "Nozare.lv" informēja, ka laikā no Kota aiziešanas, visticamāk, 1.janvārī, līdz jaunas LTV valdes komplektēšanai pēc 15.februāra formālas LTV ģenerāldirektora paraksta tiesības būs ģenerāldirektora vietniecei Agnesei Mamajai un LTV galvenai grāmatvedei Marikai Polītei.

1967.gada dzimušais Kots darbojies LTV no 1990.gadu sākuma, tad vairākus gadus vadījis reklāmas sabiedrību "Labvakar", bet no 2003.gada atgriezies vadošos amatos LTV, kad toreizējais LTV ģenerāldirektors Uldis Grava iecēlis LTV ģenerāldirektora vietnieka amatā. Pēc Gravas aiziešanas 2004.gada bijis ģenerāldirektora vietas izpildītājs, pēc tam ģenerāldirektora vietnieks ražošanas jautājumos un 2007.gadā pēc toreizējā LTV vadītāja Jāņa Holšteina atkāpšanās, pildījis ģenerāldirektora pienākumus.

No 2008.gada Kots ir LTV ģenerāldirektors un vienīgais valdes loceklis. NEPLP izsludinātais konkursa nolikums paredz, ka LTV būs trīs valdes locekļi, no kuriem viens pildīs valdes priekšsēdētāja funkcijas, bet pārējie divi katrs atbildēs par programmu attīstības jautājumiem un par finanšu un tehnoloģiju jautājumiem.

Jau ziņots, ka pretendenti LTV valdes amatiem var pietiekties līdz 2013.gada 15.janvārim plkst.16, personiski iesniedzot slēgtu aploksni NEPLP sekretariātā Rīgā, Doma laukumā 8A, 6.stāvā, pieteikumā norādot, uz kuru valdes locekļa amatu kandidē.

Source

LETA

Tags

Edgars Kots LTV NEPLP Televīzija
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form