Lāčplēša dienā autovadītājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem Rīgā
Foto: DELFI

Lāčplēša dienas pasākumu dēļ vairākās Rīgas ielās tiks ierobežota satiksme, tostarp, 11. novembrī no pulksten 15.00 līdz pulksten 24.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme 11. novembra krastmalā, posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai, portālu "Delfi" informēja Rīgas domē.

No 10. novembra pulksten 20.00 līdz 11. novembra pulksten 11.00 būs liegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana ielās starp Herdera laukumu un Doma laukumu abās pusēs, Herdera laukumā un Doma laukumā.

Savukārt no 10. novembra pulksten 20.00 līdz 11. novembra pulksten 23.59 tiks aizliegts apstāties un stāvēt 11. novembra krastmalas abās pusēs, posmā no Akmens tilta līdz Vanšu tiltam un 11. novembra krastmalas paralēlajā ielā.

No 10. novembra pulksten 20.00 līdz 11. novembra pulksten 12.00 būs liegts apstāties un stāvēt Aspazijas bulvāra labajā pusē, posmā no Teātra ielas līdz Kaļķu ielai (parka pusē), un Zigfrīda Annas Meierovica bulvāra labajā pusē, posmā no Kaļķu ielas līdz Smilšu ielai (parka pusē).

Tāpat dome atgādina, ka 11. novembrī no pulksten 6.00 līdz pulksten 13.30 apstāties un stāvēt būs liegts Aizsaules ielas abās pusēs, Varoņu ielas abās pusēs, posmā no Aizsaules ielas līdz ēkai Varoņu ielā 3A (pie Rīgas Brāļu kapiem) un autostāvvietā pie I Meža kapiem Aizsaules ielā, bet no pulksten 8.00 līdz pulksten 24.00 - Valguma ielā, posmā no Uzvaras bulvāra līdz Akmeņu ielai un Bāriņu ielas labajā pusē, posmā un virzienā no Uzvaras bulvāra līdz Hermaņa ielai.

Tostarp 11. novembrī no pulksten 15.00 līdz pulksten 24.00 organizēs divvirzienu satiksmi Pils ielā, posmā no Poļu gātes līdz Doma laukumam un Doma laukumā, posmā no Pils ielas līdz Jēkaba ielai un 11. novembra krastmalas paralēlajā ielā, posmā no Bīskapa gātes līdz Jaunielai.

11. novembrī no pulksten 10.10 līdz pulksten 11.15 nepieciešamības gadījumā ierobežos vai slēgs gājēju satiksmi Brīvības laukumā.

Dome aicina ņemt vērā, ka 11. novembrī NBS Militārā policija un Valsts policija no pulksten 8.30 līdz pulksten 10.15 nepieciešamības gadījumā ierobežos vai slēgs transportlīdzekļu un gājēju satiksmi Herdera laukumā, bet no pulksten 11.30 nodrošinās ceļu satiksmes regulēšanu Aizsaules ielas un Gaujas ielas krustojumā, kā arī Meža prospekta un Varoņu ielas krustojumā.

Tostarp 11. novembrī no pulksten 17.00 nepieciešamības gadījumā ierobežos vai slēgs transportlīdzekļu satiksmi lāpu gājiena maršrutā (no Rīgas Brāļu kapiem līdz Brīvības laukumam un 11. novembra krastmalai pa maršrutu: Rīgas Brāļu kapi – Varoņu iela – Gaujas iela – Miera iela – Brīvības iela – Brīvības bulvāris – Brīvības laukums – Kaļķu iela – Līvu laukums – Zirgu iela – Doma laukums – Herdera laukums – Bīskapa gāte – 11. novembra krastmala).

Kā arī no pulksten 19.00 līdz gājiena beigām slēgs transportlīdzekļu satiksmi (izņemot sabiedrisko transportu līdz pulksten 19.20):

  • uz Akmens tilta;
  • 13. janvāra ielā, posmā un virzienā no Raiņa bulvāra līdz 11. novembra krastmalai (izņemot sabiedrisko transportu);
  • 11. novembra krastmalā, posmā no 13. janvāra ielas līdz Akmens tiltam (izņemot sabiedrisko transportu);
  • Uzvaras bulvārī, posmā no Valguma ielas līdz Akmens tiltam.

Dome arī vērš uzmanību, ka NBS Militārā policija sadarbībā ar Rīgas Pašvaldības policiju 11. novembrī no pulksten 10.00 līdz pulksten 11.15 kontrolēs un nepieciešamības gadījumā ierobežos vai slēgs kuģošanas līdzekļu satiksmi Pilsētas kanālā, posmā no Bastejkalna tilta līdz gājēju tiltam pie Krišjāņa Barona ielas.

Source

www.DELFI.lv

Tags

Brāļu kapi Lāčplēša diena Līvu laukums Valsts policija
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form