'Lattelecom' vērsies PTAC un KP, lūdzot izvērtēt MTG paziņojumu
Foto: DELFI

Telekomunikāciju uzņēmums "Lattelecom" vērsies Patērētāju tiesību aizsardzības centrā (PTAC) un Konkurences padomē (KP), lūdzot izvērtēt 13.martā izplatītā mediju grupas "Modern Times Group" (MTG) paziņojuma atbilstību normatīvajiem aktiem.

Kā biznesa portālu "Nozare.lv" informēja "Lattelecom" sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Līga Bite, ""Lattelecom" TV3 publisko paziņojumu vērtē kā nekorektu un neētisku sarunu procesa ietekmēšanas veidu, kas apliecina koncerna MTG agresīvo komercpraksi".

Jau ziņots, ka MTG iepriekš izplatīja paziņojumu, kurā norādīja, ka no 1.aprīļa "Lattelecom" interaktīvajā televīzijā, iespējams, vairs nepārraidīs kanālu TV3, jo nav panākta vienošanās par jauna līguma noslēgšanu.

MTG pārstāvji klāstīja, ka jauns līgums abu uzņēmumu starpā nav noslēgts tādēļ, ka "Lattelecom" patlaban nepiekrīt maksāt TV3 prasīto atlīdzību par kanāla TV3 veidoto programmu, ko "Lattelecom" tālāk piegādā saviem abonentiem, saņemot par to samaksu no saviem klientiem.

"Lattelecom" uz to reaģēja, izplatot savu paziņojumu, kurā Televīzijas daļas direktore Inga Alika uzsvēra, ka "Lattelecom" nepiekrīt MTG cenu diktātam.

Šī brīža aprēķini liecinot, ka "Lattelecom" satura maksājums koncernam MTG šogad pārsniegs vienu miljonu eiro.

Jau ziņots, ka Skandināvijas mediju koncernam "Modern Times Group" (MTG), kurš kopš 1998.gada darbojas Latvijā, pieder telekanāli TV3, "3+", TV6, LNT, TV5 un "Latvijas Mūzikas kanāls".

"Lattelecom", kurā 51% daļu pieder Latvijas valstij un 49% - skandināvu koncernam "TeliaSonera", ir maksas TV platforma, kas nodrošina vislielāko skaitu latviešu TV kanālu.

Source

LETA

Tags

Lattelecom LNT MTG (Modern Times Group) PTAC Televīzija TV3 TV5 TV6
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form