Latvijai vajadzīgi iedvesmojoši veiksmes stāsti, Zinību dienā sveic Vējonis
Foto: LETA

Katram skolēnam un studentam ir savi mērķi, kurus novēlu sasniegt, jo Latvijai ir vajadzīgi iedvesmojoši veiksmes stāsti, Zinību dienas apsveikumā pauda Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

"Ik gadu Zinību diena ir īpaša diena Latvijas pedagogiem, daudziem tūkstošiem bērnu, jauniešu un viņu ģimenēm. Protams, skolēniem un studentiem, ir mazliet žēl, ka vasaras brīvdienas ir beigušās. Tomēr spēcīgāka ir sajūta, ka viņi ir jauna piedzīvojuma priekšā, ko sniegs iepazīšanās ar jauniem draugiem un atkalredzēšanās ar jau esošajiem, iespējas iegūt jaunas zināšanas un izcīnīt jaunas uzvaras," uzrunāja Vējonis.

Prezidents norādīja, ka mācības neizbēgami saistās arī ar grūtībām un šķēršļu pārvarēšanu. "Tomēr skolā iegūtās zināšanas un pieredze veido pamatus tam, lai mēs gūtu panākumus tālākajā dzīvē. Tieši skolā mums ir iespēja gūt pirmos panākumus, izceļoties mācību olimpiādēs vai gūstot uzvaras sporta sacensībās. Katram skolēnam un studentam ir savi mērķi, kurus novēlu sasniegt, jo Latvijai ir vajadzīgi iedvesmojoši veiksmes stāsti," rakstīts prezidenta apsveikumā.

Uzrunājot skolēnus un studentus, Vējonis jaunajā mācību gadā novēl tiekties pēc labākajiem rezultātiem un tos sasniegt. Prezidents atgādina, ka patiesu izcilību nav iespējams izstāstīt, bet to var parādīt iedvesmojošs piemērs. "Aicinu jūs būt par paraugu, kas iedvesmo savus klasesbiedrus un studiju biedrus, draugus un paziņas sasniegt zināšanu augstākās virsotnes!" novēlēja Vējonis.

Uzrunājot pedagogus, Vējonis piekodināja, ka kvalitatīva izglītība ir Latvijas bērnu un visu Latvijas iedzīvotāju panākumu pamats. "Paldies ikvienam no jums, kas ar lielu atbildību izturaties pret savu misiju – ne tikai izglītot, bet arī atklāt skolēnu un studentu talantus. Jūsu atbalsts vienlaikus ar katras ģimenes atbalstu ir būtisks katra bērna un jaunieša ceļā uz personisko izaugsmi un panākumiem. Novēlu, lai izdodas viss iecerētais, lai spēks izvirzīt un sasniegt jaunas virsotnes!" pausts apsveikumā.

"Sirsnīgi sveicu visus Latvijas skolēnus, studentus, pedagogus un vecākus Zinību dienā! Lai jaunām zināšanām un panākumiem bagāts mācību gads!" apsveikumu rezumēja Vējonis.

Tags

Raimonds Vējonis Zinību diena

Comment Form