Trešdien, izdodot 3263 avīzes numuru, "Latvijas Avīze" svin 20 gadu jubileju, informēja AS "Lauku Avīze" mārketinga speciāliste Sanita Purakalna.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Sākotnēji, laikraksts iznāca ar nosaukumu "Lauku Avīze". "Latvijas Avīze" kopš tās iznākšanas brīža vienmēr ir bijis visvairāk abonētais dienas laikraksts latviešu valodā.

Pirms 15 gadiem aizsākās "Lauku Avīzes'' dienas, kas notikušas teju 130 Latvijas pagastos un pilsētās, laikraksts dibinājis labdarības atbalsta fondu "No rokas rokā" ar mērķi palīdz Latvijas kuplajām ģimenēm, kuras sekmīgi skolo bērnus. Palīdzēts 280 ģimenēm un 1500 bērniem. Vēstuļu konkurss "Radošās sieviete Latvijā" jau 10 gadu pēc kārtas ceļ godā sabiedriski aktīvo sieviešu labos darbus.

"Lauku Avīzes" florbola klubs ir florbola pamatlicējs valstī. Ar "Latvijas Avīzes" finansiālu atbalstu tapusi viena no pēdējā laika vērienīgākajām LTV daudzsēriju filmām "Likteņa līdumnieki". Septiņi "Latvijas Avīzes" organizēti Latvijas čempionāti zāles pļaušanā ar izkapti, divdesmit gados paveikto apraksta Purakalna. Laikraksts ar nosaukumu "Latvijas Avīze" iznāk kopš 2003. gada 1. decembra, taču dibināts 1988. gada 9. janvārī kā "Lauku Avīze".

"Latvijas Avīze" ir nacionāli konservatīvs, demokrātisks laikraksts. "Latvijas Avīze" ieņem abonētākā laikraksta vietu. 2007. gadā "Latvijas Avīzes" vidējā tirāža ir 55 000 ar maksimālo auditoriju 295 000.

"Latvijas Avīze" iznāk sešas reizes nedēļā, izņemot svētdienas, ir seši pielikumi un viens žurnāls "Mājas Viesis".

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form