tv.lv

Latvijas – Krievijas robežšķērsošanas problēmu risināšanai un Latvijas ostu, tranzīta un loģistikas attīstības veicināšanai un popularizēšanai piešķirti 200 000 lati.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Valdība otrdien nolēma piešķirt Satiksmes ministrijai šo summu no budžeta apakšprogrammas "līdzekļi neparedzētajiem gadījumiem".

Pērna gada nogalē valdība nolēma veidot darba grupu Latvijas – Krievijas robežšķērsošanas jautājumu risināšanai, kā arī kravu tranzītpārvadājumu un loģistikas attīstības veicināšanai.

Darba grupas darbībai nepieciešami līdzekļi Latvijas tranzīta un loģistikas attīstības sistēmas analīzei un priekšlikumu izstrādei, piesaistot arī Krievijas ekspertus un ņemot vērā Latvijas ostu plānus un Āzijas preču piegādes iespējas Eiropas Savienības tirgiem izmantojot Latvijas tranzīta iespējas.

Tāpat līdzekļi nepieciešami Latvijas ostu, tranzīta un loģistikas tēla un iespēju popularizēšanai starptautiskās izstādēs, mēdijos un atsevišķu marketinga pasākumu semināru un konferenču organizēšanai vai atbalstīšanai.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form