Latvijas lielāko kristīgo konfesiju vadītāji pateicas mediķiem par darbu 'Covid-19' pandēmijas laikā
Foto: LETA

Latvijas lielāko kristīgo konfesiju vadītāji publicējuši vēsti, kurā pasakās mediķiem par darbu koronavīrusa un tā izraisītās slimības "Covid-19" pandēmijas laikā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Vēsts izplatīta Romas katoļu baznīcas Rīgas arhibīskapa-metropolīta Zbigņeva Stankeviča "Facebook" kontā.

"Latvijas kristīgo konfesiju vadība, garīdznieki un ticīgā tauta šajā trauksmainajā slimības "Covid-19" pandēmijas laikā vēlas izteikt jums savu pateicību, atbalstu un solidaritāti. Paldies par pašaizliedzīgo kalpojumu, ko veicat, lai sargātu sabiedrības veselību un drošību! Pildot savus pienākumus jūs, iespējams, piedzīvojat pārslodzi, sastopaties ar baiļu un nedrošības sajūtu.

Lai par stiprinājumu jums kalpo apziņa, ka Latvijas kristieši lūdzas par jums un jūsu ģimenēm. Jūs, cīnoties ar vīrusu pirmajās rindās, neesat atstāti vieni. No savas puses centīsimies arī gādāt, lai cilvēki ievērotu nepieciešamās piesardzības normas. Pārbaudījumu brīdī visus cilvēkus var stiprināt un iedrošināt ne tikai līdzcilvēku atbalsts, bet arī Dieva Vārds.Ieklausīsimies Kunga apsolījumā, ko Viņš ar pravieša Jesajas starpniecību ir teicis savai tautai tās pārbaudījumu laikā: "Nebīsties, jo Es esmu ar tevi!" (Jes 41:10). Atcerēsimies Jēzus Kristus vārdus, kurus Viņš teica pirms ciešanām Pēdējo Vakariņu laikā: "Jūsu sirdis lai neizbīstas! Ticiet Dievam un ticiet Man!" (Jņ 14:1).

Apzināsimies, ka Dievs stāv pāri visam un Viņam pieder pēdējais vārds!"

Vēsti vēl bez Stankeviča parakstījuši arī Latvijas Evanģēliski luteriskās baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags, Latvijas Pareizticīgo baznīcas Rīgas un visas Latvijas metropolīts Aleksandrs un Latvijas Baptistu draudžu savienības bīskaps Kaspars Šterns.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Arhibīskaps Jānis Vanags Facebook Jēzus Kristus
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form