Latvijas tiesnešu biedrība uzteic Bičkoviča paveikto
Foto: DELFI

Latvijas tiesnešu biedrība augstu vērtē Augstākās tiesas priekšsēdētāja Ivara Bičkoviča paveikto tiesu sistēmas attīstībā, teikts biedrības izsūtītajā paziņojumā medijiem.

Biedrība norāda, ka laikā, kad Bičkovičs ir bijis Augstākās tiesas priekšsēdētājs, Augstākās tiesas Judikatūras nodaļā veikti vairāki apjomīgi tiesu prakses pētījumi, kuri attiecas uz lietu izskatīšanu saprātīgos termiņos, kā arī tiesu nolēmumu sastādīšanas kvalitātes uzlabošanu.

Vienlaikus Latvijas tiesnešu biedrība vēlas uzsvērt, ka gan līdzšinējais Augstākās tiesas priekšsēdētājs, gan Augstākās tiesas Administratīvo lietu departamenta tiesnesis Andris Guļāns, kas virzīts Augstākās tiesas priekšsēdētāja amatam un kurš iepriekš ieņēmis Augstākās tiesas priekšsēdētāja amatu, ir cienījami tiesneši, kuri iemantojuši autoritāti tiesnešu vidū.

2015.gada 20.aprīlī Tieslietu padomes sēdē paredzēts uzklausīt Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātus.

Source

BNS

Tags

Ivars Bičkovičs LR Augstākā tiesa
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form