Līdz februāra sākumam var pieteikt jaunatnes projektus ES finansējumam
Foto: PantherMedia/Scanpix

Līdz 2013.gada 1.februārim var iesniegt projektus Eiropas Savienības neformālās izglītības programmā "Jaunatne darbībā", informēja biedrības "Jaunatnes līderu koalīcija" koordinatore Linda Kalniņa.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kalniņa norādīja, ka nevalstisko organizāciju, neformālo jauniešu grupu, pašvaldību iestāžu pārstāvji un ikviens interesents tiek aicināts uz programmas "Jaunatne darbībā" bezmaksas informatīvo semināru 16.janvārī plkst.14 viesnīcā "Konventa Sēta".

Lai pieteiktos semināram, līdz 2013.gada 14. janvārim jāaizpilda pieteikuma anketa elektroniski "http://ej.uz/i1gh".

Viņa norādīja, ka ES programmā "Jaunatne darbībā" ir iespēja iegūt finansējumu jauniešu apmaiņām, jauniešu iniciatīvām, jauniešu demokrātijas projektiem, Jauniešu un jaunatnes politikas veidotāju tikšanās projektiem, apmācībām un sadarbības tīklu veidošanai, Sadarbībai ar ES kaimiņvalstīm un Eiropas Brīvprātīgā darba projektiem.

Programma sniedzot iespēju īstenot idejas nacionālā un starptautiskā līmenī, iesaistot jauniešus no Latvijas un citām valstīm. Programmas mērķis ir veicināt Eiropas pilsonības apzināšanos un iesaistīt jauniešus Eiropas nākotnes veidošanā. Programmā var piedalīties jaunieši vecumā no 13 līdz 30 gadiem un iegūt jaunas zināšanas, prasmes un pieredzi.

Programmā "Jaunatne darbībā" liels uzsvars tiek likts uz neformālo izglītību un neformālajām metodēm, kas tiek piemērotas projekta dalībniekiem, tās tiek izmantotas atbilstoši viņu vajadzībām, interesēm un spējām.

Lai saņemtu finansējumu projektiem visās programmas "Jaunatne darbībā" apakšprogrammās un visos projektu veidos ir jāaizpilda elektroniska veidlapa, izņemot Eiropas Brīvprātīgo darbu, kur izmantojamas parastās iesnieguma formas. Papildus elektroniskajām veidlapām, projektu pieteikumi jāiesniedz arī drukātā formā valsts aģentūrā "Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra" (JSPA).

Papildus informācija par ES programmu "Jaunatne darbībā" ir atrodama mājas lapā "www.jaunatne.gov.lv".

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form