Zemkopības ministrija (ZM) iecerējusi kā prioritāti investēšanai lauksaimniecību uzņēmumos noteikt augļkopību un linkopību, bet pret to iebilst Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padome (LOSP).

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
LOSP biroja vadītāja Linda Bille teica, ka šodien ārkārtas sēdē LOSP nolēma neatbalstīt ZM izstrādātos kritērijus. LOSP vēlas ieviest iepriekš izstrādātos atbalsta saņēmēju kritērijus, kuri neparedzēja nekādas prioritāras lauksaimniecības jomas.

1.jūnijā, Eiropas Savienības (ES) Struktūrfondu uzraudzības komitejas sanāksmē tiks izskatīti ZM izstrādātie kritēriji pasākuma "Investīcijas lauksaimniecības uzņēmumos" atbalsta saņēmēju atlasei. Tā realizācija notiks šī gada nogalē.

Komitejas sanāksmē piedalīsies LOSP valdes priekšsēdētājs Armands Krauze.

Ministrija mainīja minētos kritērijus, jo saņēma Latgales reģiona Attīstības aģentūras un Zemgales Attīstības aģentūras vēstules, kurās organizācijas iesaka labot pasākumu "Investīcijas lauksaimniecības uzņēmumos" par labu linkopjiem un augļkopjiem.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form