LPP/LC
Foto: F64

LPP/LC: garīgs uzplaukums un jauna lidosta

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Partija LPP/LC ar saviem sarakstiem startē visās lielākajās Latvijas pilsētās un daudzos jaunveidojamajos novados. LPP/LC, galvenokārt, startē atsevišķi ar savas partijas sarakstiem, izņemot Jūrmalu, kur izveidots kopīgs saraksts ar Latvijas Zemnieku savienību un Kristīgi demokrātisko savienību.

Atšķirībā no citām partijām LPP/LC pašvaldību vēlēšanās startē salīdzinoši daudz vairāk uzņēmēju, arī partijas programmās dažādās pilsētās liels uzsvars ir uz uzņēmējdarbības vides attīstīšanu, jaunu darbavietu radīšanu un birokrātijas mazināšanu. Tāpat LPP/LC sarakstos startē arī dažādu citu profesiju pārstāvji, tostarp mediķi, skolotāji, ir arī kāds mācītājs un  spēļu automātu kazino vadītājs.

Programmās dominē LPP/LC kopējās idejas par ģimenes un kristīgo vērtību nostiprināšanu sabiedrībā, par sabiedrības vienotību un garīgu uzplaukumu. Līdzās tam LPP/LC programmās dažādās pašvaldībās atrodami arī drosmīgi solījumi samazināt vidējo bezdarbu līdz 5 vai 6%, kā arī saglabāt un palielināt par 30% nozīmīgākos sociālos pabalstus (veselības aprūpei un dzīvokļa uzturēšanai) pensionāriem, invalīdiem, ģimenēm ar bērniem, saglabājot visus bezmaksas pakalpojumu veidus. Vientuļiem pensionāriem LPP/LC dažviet sola piešķirt dzīvokļu pabalstu ne mazāk kā 22 latus mēnesī apkures sezonas laikā. Savukārt, piemēram, Daugavpilī LPP/LC sola realizēt lidostas attīstības projektu.

LPP/LC sarakstu līderi un potenciālie mēru amatu kandidāti lielākajās pilsētās: Daugavpilī – pašreizējā domes priekšsēdētāja Rita Strode; Jūrmalas apvienotā saraksta līderis – Dzintaru koncertzāles valdes priekšsēdētājs Andrejs Kondratjuks; Valmierā – 36.arodvidusskolas direktors Guntars Bilsēns; Rēzeknē – domes sociālās aprūpes pārvaldes vadītāja Jeļena Laškova; Liepājā –  AS "Liepājas papīrs" prezidents Jānis Vilnītis; Ventspilī - Ventspils komercdarbības atbalsta centra valdes priekšsēdētāja Inese Grigoruka; Jelgavā - Rīgas Brīvostas pārvaldes priekšsēdētāja vietnieks Dainis Liepiņš.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form