LU Fonds saņem 85 000 dolāru ziedojumu stipendijām
Foto: LETA

Latvijas Universitātes (LU) Fonds ir saņēmis 85 000 ASV dolāru ziedojumu no Dr. Modra K. Gulbja piemiņas fonda Amerikā. Novēlējums paredzēts ikgadējai mācītāja Modra Kārļa Gulbja piemiņas stipendijas izmaksai, portālu "Delfi" informēja universitātē.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Dr. Modra K.Gulbja piemiņas fonda teoloģijas stipendija veltīta ASV Dvīņu pilsētu Kristus draudzes mācītāja un LU mācību spēka Dr. Modra Kārļa Gulbja (1927-2002) piemiņai.

Stipendijas mērķis ir atbalstīt spējīgus un centīgus LU Teoloģijas fakultātes studentus – bakalaurus (sākot no 2.kursa) un maģistrantus, kas savu dzīvi vēlas saistīt ar kalpošanu latviešu luteriskajās draudzēs Latvijā vai ārpus tās.

Stipendijas tiks izmaksātas no noguldījuma ienākumiem. Pirmo LU Fonda pārvaldīto stipendiju piešķirs studentam 2014./2015.akadēmiskajā gadā.

"Esmu pateicīga par LU bijušo darbinieku un absolventu pēcteču ziedojumiem savai Alma Mater. Šīs ir ļoti īpašas saites, kas vieno LU un Dr. Modra K.Gulbja piemiņas fondu – gadiem ilgusī sadarbība ir pāraugusi ievērojamā ziedojumā, kas ļaus LU Fondam ik gadu izmaksāt stipendiju LU Teoloģijas fakultātes studentam," norāda LU Fonda izpilddirektore Laila Kundziņa-Zvejniece.

LU Fonds ar Dr. Modra K. Gulbja piemiņas fondu sadarbojas jau kopš 2006.gada, ik gadu piešķirot stipendiju, savukārt šogad mācītāja Dr. Modra Kārļa Gulbja piemiņai dibinātais fonds novēlējis līdzekļus LU Fonda pārziņā.

Līdz šim Dr. Modra K. Gulbja piemiņas fonda stipendijas saņēmuši septiņi LU Teoloģijas fakultātes studenti: Maija Kavosa, Pēteris Kļava, Santa Siņicina, Amanda Balode, Diāna Lozko, Jānis Putnis, Ivo Rode.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form