Otrdien Ministru kabinets Maksātnespējas administrācijas direktora amatā apstiprināja līdzšinējo direktora vietnieci juridiskajos jautājumos Agnesi Kvesku, informēja Tieslietu ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Inga Saleniece.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Par direktora vietnieci Agnese Kveska strādā no 2002. gada oktobra, šobrīd vada lekcijas arī Valsts administrācijas skolā. Iepriekš strādājusi Iekšlietu ministrijā par valsts sekretāra juridisko konsultanti, Valsts kancelejā bijusi direktora vietniece tiesību aktu ietās, Juridiskā departamenta direktore, Ministru kabineta padomniece.

2004. gadā Agnese Kveska absolvējusi Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultāti, iegūstot sociālo zinātņu maģistra grādu sabiedrības vadībā. 1994. gadā Latvijas Universitātē ieguvusi tiesību bakalaura grādu.

Konkurss uz vakanto valsts aģentūras "Maksātnespējas administrācija" (MNA) direktora amatu tika izsludināts 26. maijā. Norādītajā termiņā pieteikumus iesniedza divi pretendenti, tai skaitā Agnese Kveska.

Par galvenajām prasībām amata pretendentiem tika izvirzīta otrā līmeņa augstākā izglītība tiesību zinātnē, vadības zinātnē vai ekonomikā, pieredze vadošā amatā, izpratne par maksātnespējas procesu, labas angļu vai franču valodas zinības, labas komunikācijas spējas, kā arī iemaņas darbā ar datoru.

Valsts aģentūra "Maksātnespējas administrācija" ir Tieslietu ministrijas padotībā esoša valsts iestāde. Tās uzdevumos ietilpst nodrošināt valsts politikas īstenošanu maksātnespējas procesa jautājumos, aizsargātu darbinieku intereses darba devēju maksātnespējas gadījumos un normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā īstenot valsts un sabiedrības interešu aizsardzību maksātnespējas jautājumos.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form