Ministrijās Ziemassvētku balles rīko par darbinieku naudu
Foto: PantherMedia/Scanpix

Ministrijās Ziemassvētku balles tiek rīkotas par pašu darbinieku savākto naudu, apgalvoja aptaujāto ministriju pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Labklājības ministrijas pārstāve Marika Kupče norādīja, ka ministrijā darbiniekiem jau bijusi Ziemassvētku balle, kuras rīkošanai līdzekļus savākuši paši ministrijas darbinieki.

Tāpat Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) pārstāve Edīte Olupe sacīja, ka ministrijā, sagaidot Ziemassvētkus, paredzēta vienkārša darbinieku pasēdēšana ar karstu upeņu dzērienu un pīrādziņiem. Arī IZM darbinieki pasākumam līdzekļus savākuši paši.

Tieslietu ministrijā (TM) Ziemassvētki atzīmēti ar pasākumu, kuram tika dots nosaukums "Kino balle" un tas norisinājās piektdien. Lai varētu noorganizēt pasākumu, TM darbinieki katrs iemaksājis dalības maksu 10 eiro, sacīja ministrijas pārstāve Līva Rancāne.

Iekšlietu ministra padomniece Daiga Holma pastāstīja, ka ministrijā netiks rīkota speciāla balle, bet ir tradīcija dienā pirms svētkiem darbiniekiem sanākt un kādu stundu un pasēdēt. Tāpat arī Veselības ministrijā šogad nav paredzēts rīkot speciālus pasākumus Ziemassvētku laikā.

Finanšu ministrijas pārstāvis Aleksis Jarockis paskaidroja, ka atbilstoši Likumam par budžetu un finanšu vadību, budžeta finansētu institūciju vadītāji ir atbildīgi budžeta līdzekļu efektīvu un ekonomisku izlietošanu atbilstoši paredzētajiem mērķiem. "Tādējādi no valsts budžeta līdzekļiem nedrīkst veikt izdevumus, kas nav saistīti ar valsts pārvaldes funkciju nodrošināšanu," viņš piebilda.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Finanšu ministrija Izglītības un zinātnes ministrija Labklājības ministrija Ziemassvētki
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form