
Nākamnedēļ gaisa temperatūra pakāpeniski pazemināsies un kļūs vēsāks, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas aģentūras sinoptiķi.
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Gaisa temperatūra pakāpeniski pazemināsies. Nedēļas sākumā naktī gaisa temperatūra gaidāma no 0 grādiem pēc Celsija skalas līdz mīnus 4 grādiem. Nedēļas vidū naktīs termometra stabiņš nokritīs līdz mīnus 3, mīnus 8 grādiem.
Nedēļas sākumā dienas laikā maksimālā gaisa temperatūra būs no mīnus 2 līdz plus 3 grādiem, savukārt nedēļas vidū - no mīnus 1 līdz mīnus 6 grādiem.
Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.