Narkotisko un psihotropo vielu pieejamības un to lietošanas nodarītā kaitējuma samazināšanai nākamgad papildus vajadzēs vēl 152 491 latu, to paredz ceturtdien Valsts sekretāru sanāksmē izsludinātās Iekšlietu ministrijā (IeM) izstrādātās pamatnostādnes.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Izvirzīto mērķu sasniegšanai izvirzīti trīs virzieni: narkomānijas un narkotiku lietošanas profilakse, narkoloģisko pacientu un narkotiku lietotāju veselības aprūpe un narkotiku piedāvājuma samazināšana.

Pamatnostādņu īstenošanā iesaistītās institūcijas ir noteikušas nepieciešamību pēc papildus budžeta līdzekļiem 2011.gadā – 152 491 latu apmērā, 2012., 2013. un 2014.gados - 2 491 latu gadā, 2015.gadā – 22 491 latu, 2016.gadā – 2491 latu.

Par pamatnostādnēs paredzēto uzdevumu izpildi atbildīgās institūcijas ir Aizsardzības ministrija, Finanšu ministrija, Izglītības un zinātnes ministrija, IeM, Labklājības ministrija, Tieslietu ministrija un Veselības ministrija, savukārt par pamatnostādņu izpildes kontroli atbildīgā institūcija ir IeM.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form