NEPLP piešķir LTV valdei prēmijas 90% apmērā no divu mēnešalgu kopsummas
Foto: LETA

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) šodien sēdē nolēma noteikt Latvijas Televīzijas (LTV) valdes locekļiem prēmijas 90% apmērā no divu mēnešalgu kopsummas, informēja padomē.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Lēmumu par prēmiju piešķiršanu padome pieņēma izvērtējot LTV darbības rezultātus 2016. gadā, sabiedriskā pasūtījuma 2016. gadam izpildes rezultātus un kapitālsabiedrības darbības rezultātus atbilstoši definētajiem finanšu un nefinanšu jeb sabiedriskā pasūtījuma uzdevumu mērķiem, kā arī valdes locekļu darbības rezultātus 2016. gadā.

Prēmiju apmēru katram valdes loceklim nosaka pēc Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likumā noteiktajām maksimālajām prēmijām.

Atbilstoši NEPLP vērtējumam, LTV vadība aizvadītajā gadā visus tās pārraudzībā esošos uzdevumus izpildījusi ar uzviju, tostarp noturējusi LTV kanālu kopējo skatīšanās laika daļu (CSOV%, 4+) lielāku par 16%, jo LTV kanālu skatīšanās laika daļa 2016.gadā bija 17,9%.

LTV valde arī noturējusi LTV1 kanāla skatīšanās laika daļu auditorijā vecumā no 35 līdz 64 gadiem lielāku par 8%, jo LTV1 kanāla skatīšanās laika daļa iepriekšminētajā auditorijā 2016. gadā bija 10,2 %.

Tāpat LTV vadība līdz 2016. gada beigām palielinājusi LTV interneta platformu "ltv.lv" un "lsm.lv" sasniegto auditoriju līdz 265 000 unikālajiem lietotājiem mēnesī, pārsniedzot sākotnēji noteikto 220 000 unikālo lietotāju skaitu.

LTV valde arī saglabāja LTV auditorijas apmierinātību ar satura kvalitāti virs 70%, jo 2016. gadā ar satura kvalitāti apmierināti bijuši 75% LTV auditorijas.

Vienlaikus LTV valde uzdevumu saglabāt reklāmas ieņēmumus vismaz 2015. gada apjomā izpildīja ar uzviju, jo LTV reklāmas ieņēmumi ir auguši no 2,938 miljoniem eiro 2015.gadā uz 3,25 miljoniem eiro 2016. gadā, veidojot 10,6% pieaugumu.

Kā informēja padomē, prēmiju aprēķinu veiks LTV.

Kā liecina LTV mājas lapā publiskotais LTV valdes atalgojums, LTV valdes priekšsēdētājs Ivars Belte mēnesī vidēji saņem 5175 eiro, savukārt pārējie LTV valdes locekļi - Sergejs Ņesterovs un Ivars Priede katrs mēnesī vidēji saņem 4657,81 eiro.

Atbilstoši aģentūras LETA aprēķiniem, Beltem izmaksātās prēmijas apmērs varētu būt 9315 eiro, savukārt Ņesterovam un Priedem katram varētu izmaksāt 8384,06 eiro, kopumā LTV valdei izmaksāto prēmiju summai esot 26 083,12 eiro.

Kā uzsvēra NEPLP locekle Ieva Beitika, padome katru gadu lemj par prēmiju piešķiršanu sabiedrisko mediju valdēm, balstoties uz iepriekšējā gadā noteikto valdes mērķu un uzdevumu izpildi.

Seko "Delfi" arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Latvijas Televīzija LTV NEPLP
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form