Nomaina Traumatoloģijas slimnīcas vadītāju
Foto: LETA

VSIA "Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas" (TOS) ārkārtas dalībnieku sapulcē piektdien līdzšinējā valdes priekšsēdētāja Vitolda Jurkeviča vietā valdes priekšsēdētāja amatā iecelta līdzšinējā valdes locekle finanšu darbības jautājumos Anita Vaivode, portālu “Delfi” informēja Veselības ministrijas (VM) sabiedrisko attiecību speciālists Oskars Šneiders.

Vaivode amatā iecelta ar 15.jūniju uz atlikušo valdes pilnvaru termiņu - līdz 2015.gada 1.maijam.

Piektidien TOS ārkārtas dalībnieku sapulce VM tika sasaukta, jo Jurkevičs bija izteicis vēlēšanos atstāt ieņemamo amatu.

Jurkevičs TOS valdes priekšsēdētāja amatā 2007.gadā nomainīja Valdi Zatleru, kurš tika ievēlēts Valsts prezidenta amatā.

Kā informēja Šneiders, tāpat piektdien pieņemts lēmums veikt grozījumus slimnīcas statūtos un noteikt, ka slimnīcas valdes sastāvā ir divi locekļi. Paredzēts, ka šādas izmaiņas mazinās iestādes administratīvos izdevumus un sekmēs budžeta sabalansēšanai nepieciešamo pasākumu izpildi.

Valdes uzdevums būs turpināt īstenot slimnīcas attīstības stratēģijā un biznesa plānā izvirzītos darbības un attīstības mērķus, kas paredz, ka līdz 2013.gada 31.decembrim jāsasniedz bezdeficīta budžets, jānodrošina sabalansēta naudas plūsma un pozitīvi rentabilitātes rādītāji.

TOS sniedz augsti kvalificētus veselības aprūpes pakalpojumus - specializētu traumatoloģiski-ortopēdisko palīdzību.

2002.gadā slimnīca ieguvusi ISO sertifikātu ISO 9001:2000, apliecinot savu spēju sniegt kvalitatīvus pakalpojumus. Slimnīcā darbojas vairākas struktūrvienības - Mugurkaula ķirurģijas centrs, Plaukstas un mikroķirurģijas nodaļa, Traumu centrs, Locītavu ķirurģijas centrs.


Source

www.DELFI.lv

Tags

Veselības ministrija Vitol
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form