Valdības komiteja pirmdien atbalstīja noteikumu projektu par valsts aģentūru direktoru atalgojumu, ko noteiks atkarībā no aģentūras lieluma un citiem raksturojošiem rādītājiem. Aģentūras direktora atalgojums būs atkarīgs no vidējā darbinieku skaita, teritoriālo struktūrvienību skaita, neto apgrozījuma, valsts budžeta līdzekļiem, kurus aģentūra administrē tai uzdoto funkciju izpildei, veicamo funkciju sabiedriskās nozīmes u.c.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Aģentūras ar augstākajiem rādītājiem direktora mēneša amatalgas maksimālais apjoms varēs būt līdz 1300 latiem, aģentūras ar mazliet zemākiem raksturojošiem rādītājiem direktora amatalga nevarēs pārsniegt 1100 latu, trešās grupas aģentūru direktora alga būs līdz 900 latiem, bet zemākās grupas - līdz 700 latiem.

Šāds amatalgu maksimālais apjoms būs spēkā līdz vienotās budžeta iestāžu darbinieku darba samaksas sistēmas apstiprināšanai. Valsts aģentūras direktoru par pārvaldes līguma izpildi un valsts aģentūras sekmīgu darbību reizi gadā varēs prēmēt. Prēmijas apjoms nevarēs pārsniegt 15% no mēneša amatalgu kopsummas gadā. Noteikumus vēl skatīs valdības sēdē.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form