Notiek remontdarbi vairāk nekā 20 valsts autoceļu posmos
Foto: F64

Valsts autoceļu tīklā turpinās aktīva būvdarbu sezona. Visgarākais būvdarbu posms patlaban ir uz autoceļa Ventspils–Kuldīga (P108) posmā no Ventspils līdz pagriezienam uz Zirām – tur jau ir astoņi luksoforu posmi, kuru izbraukšanai nepieciešama pusotra stunda, portālu "Delfi" informēja VAS "Latvijas Valsts ceļi" (LVC).

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

LVC aicina autobraucējus ievērot luksoforu signālus būvdarbu zonās, kā arī sekot līdzi ceļazīmēm.

Rīta stundās un darbdienas beigās ir iespējama palēnināta satiksme uz Jūrmalas šosejas (A10) un uz Vidzemes šosejas (A2) "Sēnītes" posmā, kā arī uz Jelgavas šosejas (A8) posmā no Jaunolaines līdz tiltam pār Misu.

Lielākie satiksmes ierobežojumi sakarā ar ceļu remontdarbiem uz galvenajiem autoceļiem ir uz Jelgavas šosejas (A8) posmā no Jaunolaines līdz tiltam pār Misu, kur ir slēgta brauktuve virzienā no Jelgavas uz Rīgu. Satiksme abos virzienos tiks organizēta pa otru brauktuvi pa vienai joslai katrā virzienā, daudzviet liegti kreisie pagriezieni. Ātruma ierobežojums posmā 70 km/h.

Uz Jūrmalas šosejas (A10) satiksmei ir slēgta nobrauktuve no Rīgas apvedceļa (A5) virzienā uz Jūrmalu un nobrauktuve uz Jūrmalas šosejas virzienā no Rīgas uz Babīti/Imantu. Babītes iedzīvotājiem izbraukšanai un iebraukšanai Babītē jāizmanto Rožu iela, uz Jūrmalas šosejas izveidotas apgriešanās vietas. Ātruma ierobežojums 70 km/h.

Uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no Garkalnes līdz "Sēnītei". Pie Vangažiem Rīgas virzienā satiksme tiek organizēta pa vienu joslu ar ātruma ierobežojumu 30 km/h, citur remontposmā – 70 km/h. Satiksmei ir slēgts "Sēnītes" rotācijas aplis un uz šosejas ir izveidotas apgriešanās vietas.

Lai nokļūtu Valmierā, braucot no Rīgas, ir jāizmanto nogriešanās vieta Valmieras virzienā pirms rotācijas apļa. Vangažos Rīgas virzienā līdz Vangažu satiksmes pārvadam ātruma ierobežojums 30 km/h un satiksme organizēta pa vienu joslu. Valmieras šosejas (A3) posmā uz Sēnītes mezgla pārvada satiksmi regulē luksofori, ātruma ierobežojums 30 km/h.

Uz Liepājas šosejas Saldus pilsētas teritorijā vienā posmā satiksmi regulē luksofori.

Lielākie satiksmes ierobežojumi sakarā ar ceļu remontdarbiem uz reģionālajiem autoceļiem ir uz autoceļa Ventspils–Kuldīga–Saldus (P108) no Ventspils līdz pagriezienam uz Zirām ir vairāk nekā 20 kilometru garš remontposms un astoņi ar luksoforiem regulēti posmi, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h – jārēķinās ar to, ka ceļā tur būs jāpavada pusotru stundu.

Uz autoceļa Inciems–Sigulda–Ķegums (P8) posmā no dzelzceļa pārbrauktuves Siguldā līdz Jūdažiem sākas seguma atjaunošanas darbi. Viens luksoforu posms un 70 un 50 km/h.

Uz autoceļa Rīga–Ērgļi (P4) krustojumā ar autoceļu Juglas papīrfabrikas ciemats–Ulbroka (V36). Satiksmi regulē luksofors, ātruma ierobežojums 50 km/h.

Uz autoceļa Pļaviņas–Madona–Gulbene (P37) posmā no Aiviekstes līdz Bērzaunei divi luksoforu posmi, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h.

Savukārt uz autoceļa Jelgava–Tērvete–Lietuvas robeža (P95) posmā no Tērvetes līdz robežai viens luksoforu posms un ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Posms prasa pusstundu ceļā.

Lielākie satiksmes ierobežojumi sakarā ar ceļu remontdarbiem uz tiltiem ir uz Rīgas apvedceļa Baltezers–Saulkalne (A4) uz tilta pār Lielo Juglu.

Laikā no pulksten 7 līdz pulksten 19 satiksme var tikt organizēta pa vienu joslu ar satiksmes regulētājiem. Ātruma ierobežojums uz tilta 30 km/h.

Uz Daugavpils šosejas (A6) uz satiksmes pārvada pār Rēzeknes–Daugavpils dzelzceļu pie Križiem pie Daugavpils satiksme organizēta pa vienu joslu ar luksoforiem. Ātruma ierobežojumi 70 un 50 km/h.

Uz Rēzeknes apvedceļa (A15) uz ceļa pārvada pār dzelzceļu. Satiksme organizēta pa vienu joslu ar luksoforiem. Ātruma ierobežojums 50 km/h, betonēšanas darbu laikā – 10km/h.

Uz autoceļa Smiltene–Velēna–Gulbene (P27) uz tilta pār Gauju Gulbenes novadā. Tilts ir satiksmei slēgts, satiksme ir novirzīta pa pagaidu tiltu ar luksoforiem pa vienu joslu. Ātruma ierobežojums 30 km/h.

Uz autoceļa Madona–Varakļāni (P84) uz tilta pār Kuju Madonas novadā. Satiksme tiek organizēta ar luksoforiem pa vienu braukšanas joslu, ātruma ierobežojums līdz 30 km/h.

Uz autoceļa Jelgava–Kalnciems (P99) uz tilta pār Klīves kanālu Jelgavas novadā. Satiksme tiek organizēta ar luksoforiem pa vienu braukšanas joslu. Ātruma ierobežojums 30 km/h.

Uz autoceļa Ropaži – Raunas (V74) uz tilta pār Tumšupi. Satiksme tiek organizēta ar luksoforiem pa vienu joslu. Ātruma ierobežojums 30 km/h, masas ierobežojums 10 t.

Uz autoceļa Smiltene–Rauna (V234) uz tilta pār Cērteni. Satiksme tiek organizēta ar luksoforiem, ātruma ierobežojums 30 km/h.

Uz autoceļa Cebēni–Lēdmane (V973) uz tilta pār Lobi. Satiksme tiek organizēta ar luksoforiem pa vienu braukšanas joslu, ātruma ierobežojums 30km/h, masas ierobežojums 10 tonnas.

LVC aicina autovadītājus rēķināties ar satiksmes ierobežojumiem, plānojot savus braucienus. Ar visiem būvdarbiem un satiksmes ierobežojumiem var iepazīties kartē LVC mājaslapā.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Latvijas Valsts ceļi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form