Nacionālā radio un televīzijas padome (NRTP) uz gadu izsniegusi radio raidorganizācijai SIA "Latviešu radio" apraides atļauju, informēja NRTP Informācijas centra vadītāja Sanita Blomniece.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Latviešu radio" dibinājis uzņēmējs Ivo Baumanis, kurš 2006.gada 5.septembrī uzvarēja NRTP rīkotajā konkursā par apraides atļaujas saņemšanu radio programmas apraidei 96,8 megahercu frekvencē Rīgā, taču šos gadus padome apraides atļauju nebija izsniegusi, pamatojoties uz to, ka NRTP lēmums par tā atzīšanu par konkursa uzvarētāju ir apstrīdēts tiesā.

Tiesvedība šajā lietā vēl nav pabeigta.

Patlaban NRTP, ņemot vērā "Latviešu radio" iesniegumu un pamatojoties uz Radio un televīzijas likuma 13.panta otro daļu, kas paredz, ka padome ir tiesīga īpašos gadījumos uz pieprasījuma pamata izsniegt apraides atļauju, kuras termiņš nepārsniedz vienu gadu, nolēmusi izsniegt "Latviešu radio" apraides atļauju līdz tiesvedības pabeigšanai, bet ne ilgāk kā līdz nākamā gada 26.augustam.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form