Ogres slimnīca lūko pārdot mammogrāfijas iekārtu
Foto: Publicitātes foto

SIA "Ogres rajona slimnīca" izsolē par vismaz 7970 eiro mēģinās pārdot mammogrāfijas iekārtu, liecina paziņojums slimnīcas mājaslapā.

Mammogrāfijas iekārtas "Alpha RT MGF 101" izsolei interesenti var pieteikties līdz 25. februārim.

Pieteikumā izsoles dalībniekiem jānorāda summa, par kuru tie vēlas iegādāties iekārtu. Pretendents ir tiesīgs grozīt vai atsaukt iesniegto piedāvājumu, rakstiski par to paziņojot 24 stundas līdz piedāvājuma iesniegšanas termiņa beigām.

Izsole sāksies 25. februārī pulksten 10, kad slimnīcas administrācijas zālē Izsoles komisija atvērs dalībnieku piedāvājumus. Tad komisija paziņos augstāko iesniegto pirkuma cenu un dalībnieku, kurš ieguvis tiesības slēgt līgumu par mammogrāfijas iekārtas iegādi.

Ja izsolei būs iesniegti vairāki piedāvājumi par vienādu pirkuma maksu, par uzvarētāju atzīs to dalībnieku, kurš piedāvājumu iesniedzis pirmais.

Ja neviens dalībnieks nepārsolīs 7970 eiro sākumcenu vismaz par 100 eiro, izsoli komisija atzīs par nenotikušu.

"Alpha RT MGF 101" ir viena no kompaktākajām mammogrāfijas iekārtām, rakstīts ražotāja mājaslapā. Tāpēc to iespējams uzstādīt pat šaurākajās telpās.

Source

www.DELFI.lv

Tags

Krūts
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form