Pagarināta pieteikšanās 'Skolēna e kartei'
Foto: F64

1., 5. un 10. klašu, kā arī to skolēnu, kuri maina mācību iestādi, vecākus aicina pieteikt "Skolēna e karti" elektroniski portālā "eriga.lv" līdz 5. septembrim ieskaitot, tādējādi izglītības iestādē "Skolēna e karti" varēs saņemt no 15. septembra, portāls "Delfi" uzzināja uzņēmumā "Rīgas satiksme".

Aizpildot pieteikumu 6. septembrī vai vēlāk, "Skolēnu e karti" vecāki varēs saņemt tikai kādā no sešiem "Rīgas satiksmes" klientu apkalpošanas centriem, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu. Lai "Skolēnu e karte" pildītu tās funkciju, tā jāiesniedz parakstīšanai attiecīgās skolas direktoram.

"Rīgas satiksme" atgādina, ka, aizpildot pieteikumu "Skolēna e kartes" izgatavošanai portālā "eriga.lv", dati par skolēnu un skolu, kurā tas mācās, tiks atlasīti automātiski. Pieteikumam klāt jāpievieno tikai skolēna fotogrāfija. Balstoties uz saņemto pieteikumu, "Rīgas satiksme" izgatavotās "Skolēnu e kartes" nogādās attiecīgajās skolās līdz 15. septembrim, kur direktors tās parakstīs un izsniegs audzēkņiem.

"Skolēnu e karti" var saņemt skolēni, kuri mācās kādā no Rīgas pilsētas vispārējās izglītības iestādēm, kā arī tiem skolēniem, kuru dzīvesvieta ir deklarēta Rīgā, bet mācās ārpus Rīgas reģistrētā vispārējās izglītības iestādē.

Source

www.DELFI.lv

Tags

Rīgas satiksme
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form