Par 1,38 miljoniem eiro policijas iecirkni Rīgā pārbūvē par dzīvojamo māju
Foto: DELFI

Ieguldot 1,38 miljonus eiro, nams Rīgā, Ieriķu ielā 28, kurā savulaik atradās policijas iecirknis un viesnīca, tiek pārbūvēts par dzīvojamo ēku, informēja Rīgas domes pārstāve Dzintra Āboliņa.

Plānots, ka daudzdzīvokļu namā būs 71 dzīvoklis.

"Savulaik nama pirmajā stāvā atradās Vidzemes priekšpilsētas policijas iecirknis, bet augstākajos stāvos - dienesta viesnīca. Kad ēka nonāca pašvaldības īpašumā, tika nolemts to pārbūvēt par dzīvojamo māju. Sākotnēji pēc Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta ēkas pārbūves projektu izstrādāja uzņēmums „Arhiteh”, bet tad tika pieņemts lēmums šā projekta realizāciju uzticēt pašvaldības uzņēmumam „Rīgas pilsētbūvnieks” (RPB). Iepirkuma rezultātā RPB noslēdza būvdarbu līgumu ar kompāniju „Velve”, kura projekta izmaiņu veikšanai akceptētā projekta ietvaros un saskaņošanai būvvaldē ir piesaistījusi "OZOLA&BULA arhitektu biroju"," skaidroja Āboliņa.

RPB plāno nodot ēku ekspluatācijā 2016.gada augusta beigās.

Rekonstruējamo ēku 26.novembrī plāno apmeklēt Rīgas mērs Nils Ušakovs un vicemērs Andris Ameriks.

Tags

Andris Ameriks Nils Ušakovs Rīgas dome Rīgas pilsētbūvnieks
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form