Par 35 tūkstošiem eiro taps Vidzemes tirgus nākotnes scenārijs
Foto: LETA

Vidzemes tirgus attīstības koncepcijas izstrāde AS "Rīgas Centrāltirgus" izmaksās 35 000 eiro, neskaitot pievienotās vērtības nodokli, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājas lapā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Oktobrī izsludinātajā iepirkumā uzvarējusi SIA "Colliers International Advisor".

Koncepcija uzņēmumam jāizstrādā četru mēnešu laikā, bet ne vēlāk par nākamā gada 28. februāri, paredzēts līgumā. Abas puses organizēs darba grupu sanāksmes vismaz divas reizes mēnesī.

"Colliers International Advisors" pērn apgrozīja 2,49 miljonus eiro, gadu noslēdzot ar 1,13 miljonu eiro peļņu. Patiesā labuma guvēji uzņēmumā ir tā valdes priekšsēdētājs Ēriks Bergmans, Deniss Kairāns un Mihails Morozovs, liecina "Lursoft" pieejamā informācija.

Iepirkumu uzraudzības birojā pieejamā informācija liecina, ka "Colliers International Advisors" 2015. gadā analizēja Latvijas Universitātei piederošos nekustamos īpašumus, bet 2012. gadā organizēja Rīgas domes Īpašuma departamenta neapbūvēto zemesgabalu pārdošanu.

Savukārt iepirkumā par Vidzemes tirgus biznesa plāna izveidi uzvarējusi SIA "GR Art & Print", noslēdzot 15 000 eiro vērtu līgumu ar "Rīgas Centrāltirgu".

"GR Art & Print" 2017. gadā apgrozīja 1,28 miljonus eiro, nopelnot gandrīz 15 tūkstošus eiro. Uzņēmums pieder Evitai Nihnidovičai un nodarbojas ar izdevumu iespiešanu.

Šogad "GR Art & Print" uzvarējis vairākos iepirkumos, tostarp par Latvijas Nacionālā mākslas muzeja katalogu drukāšanu, Rīgas Stradiņa universitātes poligrāfijas pakalpojumu nodrošināšanu, kā arī par tiesībām piegādāt cietušo šķirošanas kartes Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta vajadzībām.

Vēstīts, ka šovasar Rīgas domē aktualizējās tēma par Vidzemes tirgus nākotni. "Rīgas Centrāltirgus" domniekiem maijā lūdza uzņēmuma pamatkapitālā ieguldīt vairākus nekustamos īpašumus, taču RD lēmumu nepieņēma līdz brīdim, kad "Rīgas Centrāltirgus" spēja prezentēt ideju par Vidzemes tirgus attīstību.

Šobrīd Vidzemes tirgū saimnieko apakšnomnieks SIA "Kaufmann Concepts", kam teritorija iznomāta līdz 2019. gada 31. decembrim. "Rīgas Centrāltirgus" plāns ir atrast ilgtermiņa nomnieku, kurš nebītos investēt tirgus attīstīšanā.

Paužot savu personīgo viedokli, "Rīgas Centrāltirgus" valdes priekšsēdētājs Artis Druvinieks sacīja, ka obligāti jāsaglabā tirgus funkcija, rodot vietu kino vakariem un cita veida sabiedriskajām aktivitātēm, bet pamestā gaļas paviljona durvis jāver "food court" veikaliem un kafejnīcām.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Colliers International Rīgas Centrāltirgus Vidzemes tirgus
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form