Par Latvijas Studentu apvienības prezidenti ievēlēta Justīne Širina
Foto: Latvijas Studentu apvienība

Par Latvijas Studentu apvienības (LSA) prezidenti sestdien, 15. decembrī, ārkārtas kongresā ievēlēja Latvijas Universitātes studenti Justīni Širinu, portālu "Delfi" informēja LSA pārstāve Evelīna Puzo.

Širinas kandidatūru balsojumā atbalstīja 80 no 91 augstskolu studējošo pašpārvalžu pārstāvjiem.

Širina par trim galvenajiem LSA vadīšanas virzieniem nosaukusi apvienības veidošanu par nacionālā līmenī spēcīgu un starptautiski ietekmīgu organizāciju, kā arī cilvēkresursu, iekšējās vides un organizācijas attīstības veicināšanu.

Kā nākamā gada prioritātes Širina izvirzīja darbu ar studiju bāzes finansējuma apmēra palielināšanu, studiju un studējošā kreditēšanas sistēmu un valsts piešķirto stipendiju apmēra palielināšanu.

Šis ir jau trešais LSA kongress šogad, atgādināja Puzo. Tā norises iemesls ir iepriekšējā prezidenta Dāvja Freidenfelda atkāpšanās no amata. Viņu par prezidentu ievēlēja aprīlī.

LSA kongress ir organizācijas augstākā lēmējinstitūcija, kas sastāv no LSA biedru, studējošo pašpārvalžu, deleģētiem pārstāvjiem. Tajā piedalās vairāk nekā 100 studējošo pašpārvalžu pārstāvji no Latvijas augstākās izglītības iestāžu studējošo pašpārvaldēm, kas ir LSA biedri.

Tags

Latvijas Studentu apvienība (LSA) Latvijas Universitāte

Comment Form