Par pieciem miljoniem pārbūvēs Jūrmalas Valsts ģimnāziju
Foto: Publicitātes foto

Jūrmalas dome izsludinājusi iepirkumu, ar mērķi atrast Jūrmalas Valsts ģimnāzijas ēkas pārbūves darbu veicējus, liecina Elektronisko iepirkumu sistēmā pieejamā informācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Iepirkums paredz veikt trīs skolas korpusu pārbūvi, izveidojot ēkā "mūsdienīgu un ergonomisku mācību vidi", kurā tiek realizētas sākumskolas, pamatskolas un vidusskolas mācību programmas.

Kopā jāparedz telpas 500 audzēkņiem. Būvprojekts ir sadalīts trīs kārtās. 1.kārta paredz skolas ēkas 2.korpusa pārbūvi, tostarp, telpas Reģionālā metodiskā centra darbības nodrošināšanai, savukārt 2.kārtā plānots pārbūvēt 1.korpusu. Noslēdzošajā kārtā jāīsteno 3.korpusa pārbūve.

Darbi veicami ne ilgāk kā 16 mēnešu laikā no līguma noslēgšanas brīža. Paredzamā līgumcena ir pieci miljoni eiro un izmaksu segšanai tiks piesaistīts arī Eiropas Savienības fondu finansējums. Piedāvājumus būvnieki var iesniegt līdz 26.jūnijam.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form