Otrdien pēc 8.Saeimas pirmās svinīgās sēdes četras valdību veidojošās partijas kopīgi parakstīja jaunās valdības deklarāciju, kuras eksemplāri tiks iesniegti Valsts prezidentei Vairai Vīķei-Freibergai un jaunievēlētajai Saeimas priekšsēdētājai Ingrīdai Ūdrei.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Deklarāciju parakstīja partijas "Jaunais laiks" (JL), Latvijas Pirmās partijas, Zaļo un zemnieku savienības un apvienības "Tēvzemei un brīvībai"/LNNK pārstāvji.

Deklarācijā partijas vienojas atbalstīt pašreizējās Valsts prezidentes Vairas Vīķes-Freibergas kandidatūru nākamajam četru gadu darbības posmam pēc pašreizējo pilnvaru termiņa beigām.

Kā iepriekš informēja JL pārstāvis, deklarācijas izstrādes darba grupas loceklis Valdis Dombrovskis, valdības deklarācijas preambulā paredzēts, ka valdības prioritātes ir sabiedrībai atbildīga un efektīva valsts pārvalde, Latvijas pilntiesīga līdzdalība Eiropas Savienības un NATO lēmumos, spēcīga un neatkarīga tiesu vara, korupcijas un noziedzības novēršana, informācijas sabiedrībā un zināšanās balstīta tautsaimniecība, sabiedrības veselības kvalitāte, integrēta sabiedrība, spēcīga un laikmetīga nacionālā identitāte, Latvijas novadu līdzsvarota attīstība un augsta nodarbinātība.

Partijas valdības deklarācijā pauž apņēmību, kā to īstenot. Kā ziņots, jaunveidojamās valdības deklarācijas teksts tika saskaņots ar koalīcijas partijām. Valdības deklarāciju izstrādāja darba grupa, kurā ietilpa pārstāvji no visām iespējamās koalīcijas partijām.

Ar pilnu valdības deklarācijas tekstu var iepazīties JL mājas lapā "www.jaunaislaiks.lv".

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form