close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Viņš pauda pārliecību, ka arī otrreiz savāks nepieciešamo skaitu deputātu parakstu, lai pieprasītu Augstākās tiesas (AT) priekšsēdētājam Andrim Guļānam norīkot AT tiesnesi veikt pārbaudi par Ģenerālprokurora darbības likumību.

Šādam pieprasījumam nepieciešams savāk ne mazāk kā trešās daļas Saeimas deputātu parakstu.

Augstākās tiesas priekšsēdētājs Guļāns nolēma nenorīkot īpaši pilnvarotu tiesnesi ģenerālprokurora darbības pārbaudei, jo 52 deputātu iesniegtais pieprasījumus neatbilda prasībām, kas noteiktas prokuratūras likumā.

Šādas pārbaudes sākšana varēja būt sākums Skrastiņa atlaišanas procedūrai, ja īpaši pilnvarots tiesnesis konstatētu kādu no likumā noteiktajiem ģenerālprokurora atlaišanas pantiem.

Ādamsons parakstus par pārbaudes sākšanu sāka vākt 16.decembrī, pēc tam kad tika publiskots Saeimas izmeklēšanas komisijas pedofilijas lietā starpziņojums.

Deputāti uzskata, ka Ģenerālprokuratūras darbība pedofilijas lietas izmeklēšanā radījusi labvēlīgus apstākļus pierādījumu slēpšanai un iznīcināšanai, kā arī liecinieku tiešai ietekmēšanai.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form