Turpmāk pašvaldībām būs jāizlieto valsts budžeta dotācijas novadu infrastruktūras attīstībai divu gadu laikā pēc tās piešķiršanas, paredz otrdienas valdības lēmums.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Valdība otrdien apstiprināja Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas (RAPLM) izstrādātos grozījumus noteikumos par finanšu līdzekļu sadalījumu pašvaldībām novadu infrastruktūras attīstībai un kārtību, kādā piešķir valsts budžeta dotāciju novadu pašvaldību infrastruktūras attīstībai, informēja RAPLM.

Grozījumi noteikumos nosaka, ka piešķirtā dotācija pašvaldībām jāizlieto 24 mēnešu laikā pēc tās piešķiršanas. Attiecīgās pašvaldības domes priekšsēdētājs līdz nākamā gada 1.februārim iesniedz Valsts reģionālās attīstības aģentūrā pārskatu par piešķirtās dotācijas izlietojumu. Aģentūra izvērtēs iesniegtā pārskata atbilstību piešķirtās dotācijas izlietojumam.

Grozījumi noteikumos nepieciešami, lai pašvaldībām būtu noteiktas vienlīdzīgas tiesības izmantot RAPLM programmā "Atbalsts novadiem" paredzētās apropriācijas 32 900 000 latu apmērā sadalījumu atbilstoši likumam "Par valsts budžetu 2007.gads". Projekta izpildei papildus finanšu līdzekļi nav nepieciešami.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form