Pēc 1400 priekšlikumu izskatīšanas sagatavots Nacionālā attīstības plāna 2021.–2027. gadam projekts
Foto: stock.xchng

Pārresoru koordinācijas centrs (PKC) izvērtējis visus Nacionālā attīstības plāna 2021.-2027. gadam (NAP2027) pirmās redakcijas sabiedriskajā apspriešanā saņemtos priekšlikumus un sagatavojis NAP2027 gala redakcijas projektu, informē PKC.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Pēc plašas sabiedrības iesaistīšanās Nacionālā attīstības plāna 2021.-2027. gadam pirmās redakcijas publiskajā apspriešanā un daudzām diskusijām ar sadarbības partneriem esam rūpīgi izvērtējuši visus aptuveni 1400 saņemtos priekšlikumus un sagatavojuši NAP2027 gala redakcijas projektu," skaidro PKC vadītājs Pēteris Vilks.

Ikviens PKC mājaslapā var iepazīties ar NAP2027 gala redakcijas projektu, kas sagatavots pēc NAP2027 sabiedriskajā apspriešanā un diskusijās Saeimas komisijās, dažādās tikšanās un forumos ar sabiedrības pārstāvjiem saņemto viedokļu, iebildumu un priekšlikumu izvērtējuma un no tiem vērā ņemto integrēšanas NAP2027 saturā.

NAP2027 gala redakcijas projekts ir pieejams šeit.

Ar to, kā kopumā ap 1400 izteiktie viedokļi un priekšlikumi izvērtēti, izstrādājot NAP2027 gala redakciju, var iepazīties PKC mājaslapā ievietotajā priekšlikumu kopsavilkumā.

Sabiedriskajā apspriešanā (7. oktobrī – 25. novembrī) saņemto priekšlikumu izvērtējuma kopsavilkums

Avots: Pārresoru koordinācijas centrs

Vienlaikus ar NAP2027 pirmās redakcijas publisko apspriešanu no 25. oktobra līdz 25. novembrim norisinājās arī NAP2027 stratēģiskā ietekmes uz vidi novērtējuma (SIVN) Vides pārskata projekta sabiedriskā apspriešana. Izvērtējot saņemtos viedokļus, Vides pārskats ir precizēts un iesniegts Vides pārraudzības valsts birojā. Tas ir pieejams šeit.

Jāatgādina, ka PKC sagatavoto NAP2027 gala redakcijas projektu izskatīs Nacionālā attīstības padome un Nacionālā trīspusējās sadarbības padome. Pēc tam tas tiks iesniegts izskatīšanai Ministru kabinetā un apstiprināšanai Saeimā.

Visa informācija par NAP2027 rodama PKC mājaslapā.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Pārresoru koordinācijas centrs Pēteris Vilks Saeima
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form