Pie iebraukšanas Jūrmalā veidojas sastrēgumi; mudina caurlaides iegādāties elektroniski
Foto: Kārlis Dambrāns, DELFI

Tuvojoties vasarīgi karstajām brīvdienām un novērojot rindas pie caurlaižu iegādes punkta, Jūrmalas pašvaldība aicina autobraucējus caurlaides iebraukšanai pilsētā iegādāties elektroniski, portālu "Delfi" informēja vietvara.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Caurlaidi elektroniski var iegādāties portālā "www.jurmala.lv", ar "Mobilly", "Europark" vai "Citadele" aplikāciju starpniecību, lai neveidotu sastrēgumus pie iebraukšanas pilsētā.

Iebraukšanas maksa Jūrmalā ir 2 eiro. Autostāvvietas Jūrmalas pilsētas teritorijā vietās, kur atļauta autotransporta novietošana, ir bez maksas, izņemot privāti ierīkotas autostāvvietas.

Caurlaidi var nopirkt arī pēc iebraukšanas īpaša režīma zonā, un to var izdarīt automātos pilsētā, ar "Mobilly", "Europark" vai "Citadele" aplikāciju starpniecību līdz tās dienas pulksten 23.59, kad transportlīdzeklis iebraucis Jūrmalā.

Caurlaižu iegādes automāti atrodas četrās vietās pilsētā: pie lielveikala "Rimi" Lielupē, pie Dzintaru koncertzāles, Majoru stāvlaukumā un pie Dubultu stacijas.

Lai neaizmirstu iegādāties caurlaidi, pastāv iespēja pieteikties atgādinājuma saņemšanai e-pastā, piereģistrējoties mājaslapā www.jurmala.lv sadaļā "Caurlaides".

No šā gada jūnija vidus, lai samazinātu aiz neuzmanības pieļauto pārkāpumu skaitu par iebraukšanu īpaša režīma zonā Jūrmalā bez caurlaides, ir iespējams samaksāt nodevu arī nākamajā dienā pēc iebraukšanas, ko var veikt tikai Jūrmalas tīmekļa vietnē "www.jurmala.lv" sadaļā "Caurlaides" līdz nākamās dienas pulksten 23.59, norādot iepriekšējās dienas datumu, kad transportlīdzeklis iebraucis Jūrmalas īpaša režīma zonā.

Svarīgi atcerēties, ka, iegādājoties caurlaidi, ir jānorāda tas datums, kurā transportlīdzeklis iebraucis Jūrmalas īpaša režīma zonā un jānorāda precīzs transportlīdzekļa reģistrācijas numurs. Caurlaide derīga tikai konkrētam transportlīdzeklim, kura reģistrācijas numurs ir norādīts, pērkot caurlaidi.

Pašvaldība vērš uzmanību, ka īpaša režīma zona pilsētā ir apzīmēta ar ceļa zīmēm "Maksas zona", kurām braucēji aicināti sekot līdzi. Ar vienu dienas caurlaidi īpaša režīma zonā var iebraukt neierobežotu reižu skaitu tajā datumā, kuram caurlaide iegādāta.

Iebraukšanas maksa Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā ir spēkā kopš 1996. gada. Nodeva par iebraukšanu Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā noteikta saskaņā ar Jūrmalas pilsētas domes 2017. gada 12. janvāra saistošajiem noteikumiem.

Caurlaižu iegādes kontrole ir pilnībā automatizēta. Videotehniskās ierīces fiksē iebraukušo transportlīdzekļu reģistrācijas numuru, un vēlāk datubāzē tiek pārbaudīts, vai transportlīdzeklim ir iegādāta caurlaide.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Sods par caurlaižu režīma neievērošanu ir 50 eiro.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Jūrmala
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form