Aktrisei Veltai Līnei, Latvijas Mākslas akadēmijas rektoram profesoram Jānim Andrim Osim, Latvijas Mūzikas akadēmijas profesoram Ludvigam Kārkliņam un Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes Ekspertīžu pārvaldes priekšniekam Aivaram Lapiņam tiks piešķirti Ministru kabineta Atzinības raksti, - tā šodien nolēma valdība.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Pēc Kultūras ministrijas ierosinājuma Latvijas Nacionāla teātra aktrise Līne Ministru kabineta Atzinības rakstu saņems par radošu un spilgtu ieguldījumu Latvijas teātra mākslas attīstībā, profesors Osis - par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas kultūrā un augstākās izglītības attīstības veicināšanā, bet profesors Kārkliņš - par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas mūzikas zinātnē.

Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes Ekspertīžu pārvaldes priekšniekam Lapiņam Ministru kabineta Atzinības raksta piešķiršanu ierosinājusi Iekšlietu ministrija par nozīmīgu ieguldījumu iekšlietu jomā - jaunu tehnoloģiju un datorizētu sistēmu ieviešanā, lai nodrošinātu DNS datu bāzes izveidi un sekmētu noziegumu atklāšanu.

Ministru kabineta Atzinības rakstus kopš 1995.gada piešķir, lai izteiktu valdības atzinību izciliem tautsaimniecības, zinātnes, izglītības, veselības aizsardzības, valsts pārvaldes, kultūras, sporta, valsts aizsardzības un politiskās jomas darbiniekiem.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form