Ministru prezidents Indulis Emsis (ZZS) nosūtījis apsveikumu Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskapam Jānim Vanagam, Romas Katoļu baznīcas metropolītam, Kardinālam Jānim Pujatam, Latvijas Pareizticīgo baznīcas metropolītam Aleksandram, Latvijas kristiešu draudzēm un Latvijas tautai Lieldienās.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
"Ik gadu pavasarī, kad daba mostas, nāk Lieldienas. Ik gadu no jauna mēs gaidām kādu neapjaustu brīnumu. Bet Klusās nedēļas un Lieldienu mācība ir daudz dziļāka - ejot Kristus ciešanu ceļu, apjaust, saprast un novērtēt Dieva klātbūtni katrā solī, ko ejam ik dienu, ik stundu, ik mirkli," apsveikumā raksta valdības vadītājs.

Emsis norāda, ka Lieldienas atgādina seno patiesību, ka mūsu dzīves pamatvērtības slēpjas labestībā, vienkāršībā, pazemībā, pacietībā un piedošanā. "Lieldienas nes priecīgu vēsti cilvēcei, tie ir mūsu svētki," uzver premjers.

"Sūtu Jums vissirsnīgākos sveicienus, sagaidot kristīgās pasaules dižākos, skaistākos svētkus! Novēlu mums visiem dzīvot mierā un saticībā ar cerībām, sapņiem un piedzīvot to piepildījumu!" teikts Ministru prezidenta apsveikumā.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form