Nevalstisko organizāciju (NVO) centrs sadarbībā ar Īpašu uzdevumu ministriju sabiedrības integrācijas lietās rīkos sabiedrisko apspriedi par pilsoniskajai sabiedrībai aktuāliem likumiem – “Biedrību un nodibinājumu likumu”, “Sabiedriskā labuma organizāciju likumu” un “Biedrību un nodibinājumu likuma spēkā stāšanās kārtības likumu”, kā arī par valsts atbalsta politiku nevalstiskajam sektoram, informēja NVO centra sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Šēfere.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Sabiedriskā apspriede, kas notiks 22.oktobrī no plkst 9 – 14 LTV tiešraidē tiek rīkota, lai nodrošinātu atklātu diskusiju un visdažādāko sabiedrības pārstāvju interešu aizstāvību šo likumu pieņemšanas procesā.

Minētie likumprojekti izstrādāti, ņemot vērā dažādu nevalstisko organizāciju, uzņēmēju, mediju pārstāvju, starptautisko organizāciju, Saeimas komisiju, deputātu un citu sabiedrības pārstāvju priekšlikumus, un pirms to pieņemšanas Saeimā ar sabiedriskās apspriedes palīdzību ikvienam ir iespēja pārliecināties par savu interešu aizstāvību šo likumprojektu ietvaros, kā arī uzdot jautājumus un izteikt priekšlikumus likumprojektu pilnveidei atbildīgajai Saeimas apakškomisijai.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form