Pulcēsies uz ikgadējo konferenci ‘Optikas un komunikāciju attīstība 2012’
Foto: stock.xchng

Ceturtdien Latvijas Universitātes Cietvielu fizikas institūtā (LU CFI) sāksies gadskārtējā starptautiskā jauno zinātnieku konference “Optikas un komunikāciju attīstība 2012”, kurā spriedīs par jaunākajām tendencēm un sasniegumiem, portālu „Delfi” informēja LU.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Konferences laikā tiks nolasīti vairāk nekā 60 referāti par optiskajiem materiāliem un ierīcēm, nelineāro optiku, atomu un molekulu spektroskopiju, optometriju, biofotoniku, hologrāfiju un attēlu apstrādi, kā arī ar gaismu emitējošiem materiāliem.
 
Konferences mērķauditorija ir studenti un jaunie zinātnieki, kuri aktīvi strādā zinātnē un ir sasnieguši vērā ņemamus rezultātus savā pētniecības nozarē. Šī konference dod iespēju runāt, iepazīstināt un uzzināt par pēdējām aktualitātēm un novitātēm. Konferencē piedalīsies interesenti gan no Latvijas, gan no citām pasaules valstīm.
 
Pasākumā ir uzaicināti piedalīties dažādi pieredzējuši vadošie pētnieki. Būs iespēja noklausīties LU Fizikas un matemātikas fakultātes vadošā pētnieka Māra Tamaņa vieslekciju augstas izšķirtspējas spektroskopijā, LU Eksperimentālās un klīniskās medicīnas institūta vadošā pētnieka Tālivalda Freivalda lekciju par fluorescences mikroskopijas izmantošanu vēža šūnu izpētē, savukārt LU CFI vadošā pētniece Māra Reinfelde iepazīstinās ar hologrāfijas pielietojumiem zinātnē, LU CFI pētnieks Sergejs Fomins nolasīs ievadlekciju par krāsu uztveri redzē un Rīgas Tehniskās universitātes Telekomunikāciju institūta vadošais pētnieks Jurģis Poriņš uzstāsies ar lekciju par polarizācijas dinamiku komunikāciju sistēmās.
 
Konferenci organizē SPIE (Starptautiskā lietišķās optikas biedrība) un OSA (Amerikas optikas biedrība). Tā ir atvērta visiem interesentiem un noritēs angļu valodā.
 

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form