RD opozīcija protestē pret Baraņņika komandējumu uz Maskavu, taču apturēt to nespēj
Foto: LETA

Rīgas domes opozīcijas deputāti 10. aprīlī nepiedalījās balsojumā, kā rezultātā Finanšu un administrācijas lietu komiteja nevarēja pieņemt lēmumu par Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieka Vadima Baraņņika (S) komandējumu uz Maskavu.

Baraņņikam paredzēts doties uz Maskavu, lai piedalītos Starptautiskā samitā par transporta infrastruktūras attīstības jomu un sekmētu divpusēju attīstības projektu tālāku realizāciju starp Rīgu un Maskavu.

Tomēr, kā pastāstīja deputāts Viesturs Zeps (LA), opozīcija neesot guvusi pārliecību par šī brauciena nepieciešamību. "Nedz viņš ir jaunais līderis, nedz eksperts satiksmes jautājumos. Mums nebija skaidrs, ko tieši viņš šajā braucienā darīs un kāds rīdziniekiem būs no tā labums. Tas izskatījās pēc parasta brauciena uz Maskavu," sacīja Zeps.

Izmantojot iespēju, opozīcija balsojumā nepiedalījās, kā rezultātā netika nodrošināts kvorums un lēmums netika pieņemts.

Komitejas vadītājs Oļegs Burovs (GKR) skaidroja, ka Baraņņiks vienalga dosies komandējumā, jo komitejas akcepts tam nav vajadzīgs. "Procedūra ir tāda, ka, ja pirms komandējuma ir gaidāma kārtējā komitejas sēde, jautājumu ieliek darba kārtība. Ja sēdes nav, tad cilvēks dodas arī bez atskaites komitejai," sacīja Burovs.

Baraņņika brauciens plānots laika posmā no 17. līdz 20. aprīlim un visus viesnīcas izdevumus segs uzņemošā puse. Tikmēr Rīgas dome segs ceļa izdevumus, komandējuma dienas naudu, ceļojuma apdrošināšanu, vietējā transporta izmantošanu ceļā uz un no Rīgas lidostas, kā arī citus izdevumus.

Pēc komandējuma Baraņņikam 14 darba dienu laikā būs jāiesniedz domes priekšsēdētājam pārskats par komandējumu, bet četru darba dienu laikā Rīgas domes Ārlietu pārvaldei jāiesniedz norēķini par naudas līdzekļu izlietojumu, pievienojot komandējuma izdevumu pamatojuma dokumentus.

Source

LETA

Tags

Oļegs Burovs Rīgas dome Saskaņa Vadims Baraņņiks
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form