Rīgas dome plāno slēgt vienošanos ar Rīgas rajona padomi par sabiedriska transporta maršrutu robežām, informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komiteja izskatīja un pieņēma zināšanai Satiksmes departamenta sagatavoto informāciju par vienošanās slēgšanu ar Rīgas rajona padomi.

Pamatojoties uz Sabiedriskā transporta pakalpojuma likumu, Rīgas domei ir jānoslēdz vienošanās ar Rīgas rajona padomi par republikas pilsētas un reģionālo vietējas nozīmes sabiedriskā transporta maršrutu tīkla robežām.

Satiksmes departaments ir sagatavojis vienošanās projektu, kura pielikumā minēti visi tie pilsētas maršruti, kas iziet ārpus Rīgas pilsētas administratīvās teritorijas robežām. Vienošanās projekts ir saskaņots ar Rīgas rajona padomi un Autotransporta direkciju.

Jautājumu par vienošanās noslēgšanu ir izskatījusi un atbalstījusi arī Rīgas domes Pasažieru komercpārvadājumu licencēšanas komisija.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form