Remontdarbu dēļ ierobežota satiksme uz Daugavpils šosejas pie Pļaviņām
Foto: F64

Remontdarbu dēļ uz tilta pār Aivieksti uz Daugavpils šosejas (A6) pie Pļaviņām – 132,5. kilometrā – veiktas izmaiņas satiksmes organizācijā, informē "Latvijas Valsts ceļi" (LVC).

Daugavpils virzienā satiksme tiek organizēta pa tilta kreiso joslu, Rīgas virzienā – pa apvedceļu, izmantojot vietējos autoceļus Pļaviņas–Uģēres (V798) un Apšusala–Vilkukrogs (V772). Sabiedriskā transporta satiksme tiek organizēta pa tiltu ar luksoforu palīdzību. Pirms tilta ir arī noteikts ātruma ierobežojums 70, 50 un 30 kilometru stundā.

Remontdarbu dēļ ierobežota satiksme uz Daugavpils šosejas pie Pļaviņām
Foto: Latvijas Valsts ceļi

Remontdarbu laikā tiltam tiks izbūvētas jaunas pārejas plātnes, tiks veikts krasta un upes balstu remonts, atjaunota hidroizolācija, pārbūvēta brauktuve un gājēju ietves, uzstādītas jaunas barjeras un drošības margas.

Būvdarbus veic SIA ''Viadukts'', tos paredzēts pabeigt šogad. Būvdarbu līgumcena ir 720 tūkstoši eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli. Finansējums nāk no valsts budžeta.

Tags

Daugavpils Latvijas Valsts ceļi Pļaviņas
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form