Rīgas Administratīvā komisija visbiežāk vērtē pārkāpumus par dzīvošanu bez deklarētas dzīvesvietas
Foto: DELFI

Rīgas domes Administratīvā komisija pērn trešajā ceturksnī aizvadījusi 13 sēdes un izskatījusi 397 lietas, visvairāk izskatot pārkāpumus par dzīvošanu bez deklarētas dzīvesvietas, liecina pārskats par komisijas darbu, kas apstiprināts domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Starp izskatītajām lietām 137 bijušas saistītas ar dzīvošanu bez deklarētas dzīvesvietas, tam seko dzīvnieku turēšanas, labturības, izmantošanas un pārvadāšanas prasību pārkāpumi - 69. Septiņi pārkāpumi bijuši saistīti ar nekustamā īpašuma apsaimniekošanu - teritorijas sakopšanu, zālienu pļaušanu, apstādījumu uzturēšanu, nepieļaujot atkritumu (tostarp bioloģiski noārdāmo - nokritušo koku lapu un zaru) uzkrāšanos.

Administratīvās komisijas darbību nosaka Rīgas domes Administratīvās komisijas nolikums.

Tā izskata administratīvo pārkāpumu lietas, kontrolē administratīvo pārkāpumu lietās pieņemto lēmumu pareizu izpildi, sniedz ieteikumus valsts un pašvaldību iestādēm, institūcijām un amatpersonām, nevalstiskajām organizācijām un komersantiem administratīvo pārkāpumu cēloņu un to veicinošo apstākļu novēršanai, sadarbojas ar valsts un pašvaldības tiesību aizsardzības iestādēm, lai veicinātu likumības ievērošanu Rīgā, kā arī apkopo un analizē informāciju par administratīvo pārkāpumu cēloņiem un to dinamiku, regulāri informē par to Rīgas domi un Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komiteju.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Rīgas dome
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form