Rīgas dome iecerējusi par 287 tūkstošiem eiro sakopt Jaunatnes dārzu
Foto: Google Maps

Izskatīšanai Rīgas domes Mājokļu un vides komitejā iesniegts lēmumprojekts, kas paredz piešķirt 287 tūkstošus eiro Jaunatnes dārza sakopšanai.

Jaunatnes dārzs kopš tā izveidošanas 1952. gadā ir viens no populārākajiem galvaspilsētas parkiem un Āgenskalna iedzīvotāju vidū kļuvis par iecienītu atpūtas vietu. Taču kopš 1984. gadā veiktās atjaunošanas ir nolietojušies un izdrupuši dārza celiņi, mūri un kāpnes, radot bīstamību parka apmeklētājiem, kā arī apgrūtinot parka apsaimniekošanu, skaidro Mājokļu un vides departaments.

Departaments otrdien, 17. aprīlī, lūgs komitejai piešķirt 287 tūkstošus eiro Jaunatnes dārza atjaunošanai no Rīgas pilsētas pašvaldības budžeta programmas "Rīgas pilsētas infrastruktūras fonds".

Jaunatnes dārzs atrodas starp Lapu, Melnsila un Ernestīnes ielu.

Departaments prognozē, ka Jaunatnes dārzā atjaunošana ilgs deviņus mēnešus. Divus mēnešus izstrādās topogrāfiju, tad trīs mēnešus izstrādās un saskaņos tehnisko projektu, visbeidzot departaments ķersies klāt četrus mēnešus ilgiem būvdarbiem.

Tags

Rīgas dome
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form