Pirmajā pusgadā Rīgas domes deputātu un darbinieku komandējumiem no pilsētas budžeta tērēti 130 684 lati, kas par aptuveni 100 000 latu mazāk nekā pērn, informēja Rīgas domē.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
2004.gada pusgadā Rīgas domes deputātu un darbinieku komandējumiem no pilsētas budžeta tika tērēti 232 946 lati.

Kā liecina Rīgas domes Ārlietu nodaļas apkopotā informācija, visvairāk - 5485 latus - Rīgas domei izmaksājuši Rīgas Pašvaldības policijas trīs darbinieku komandējumi uz Austrijas pilsētu Insbruku, kur viņi piedalījās drošības pasākumu nodrošināšanā pasaules hokeja čempionāta laikā.

4129 lati no pilsētas budžeta tika iztērēti sešu Rīgas domes darbinieku pieredzes apmaiņas braucienam uz Somijas galvaspilsētu Helsinkiem, bet 4040 lati - futbola komandas “Rīga” braucienam uz Ukrainas galvaspilsētu Kijevu.

Bijušais Rīgas domes priekšsēdētājs Gundars Bojārs (LSDSP) gada pirmajos sešos mēnešos ir devies komandējumos uz Tallinu (Igaunija), Nīderlandi un Berlīni (Vācija), domnieks Dainis Īvāns (LSDSP) - uz Varšavu (Polija), Sanktpēterburgu (Krievija) un Barselonu (Spānija), bijušais vicemērs Sergejs Dolgopolovs (JC) - uz Briseli (Beļģija) un Pleskavu (Krievija), bet bijušais pilsētas izpilddirektors un pašreizējs Rīgas domnieks Māris Tralmaks (LSDSP) - uz Varšavu (Polija) un Tartu (Igaunija).

Rīgas mērs Aivars Aksenoks (JL) un viņa vietnieks Juris Lujāns (LPP) šogad ir devušies komandējumā tikai uz Austriju, kur notika 2006.gada Pasaules hokeja čempionāta popularizēšanas pasākumi. Domnieks Olafs Pulks (JL) ir devies komandējumā uz Brēmeni (Vācija), Kultūras, mākslas un reliģijas lietu komitejas priekšsēdētāja Helmī Stalte (TB/LNNK) šogad apmeklēja Briseli (Beļģija) un Zagrebu (Horvātija).

Domnieks Dainis Stalts (TB/LNNK) šogad komandējumā ir devies uz Brēmeni (Vācija), Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētājs Andrejs Požarnovs (TB/LNNK) - uz Itālijas galvaspilsētu Romu, kur notika starptautiskās sabiedriskā transporta asociācijas 56.kongress.

“Dzimtenes” pārstāvis Modris Lujāns kopā ar JL deputāti Maiju Stefani šogad ir bijuši komandējumā Vīnē (Austrija), kur norosinājās starptautiskais kongress vides jautājumos, bet domnieks Andrejs Vilks (LSDSP) šogad ir devies komandējumos uz Oslo (Norvēģija) un Maskavu (Krievija).

Visbiežāk Rīgas domes deputāti un pašvaldības darbinieki šā gada pirmajā pusē komandējumos devušies uz Vāciju, Beļģiju, Krieviju, un Poliju. Savukārt Rīgas pilsētas kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas priekšnieks Andis Cinis šā gada maijā devies komandējumā uz Dienvidāfrikas pilsētu Durbanu, kur notika UNESCO Pasaules mantojuma komitejas 29.sesija.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form