Rīgas liftus nākamos divus gados apkops par 8,3 miljoniem eiro
Foto: Pixabay

Pašvaldības SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" noslēgusi 8 334 000 eiro vērtu līgumu, neskaitot pievienotās vērtības nodokli, ar SIA "Liftu alianse" par galvaspilsētas liftu apkopi un remontdarbiem turpmākos divus gadus, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

"Liftu aliansei" talkā nāks divi apakšuzņēmēji – SIA "AVVA" un SIA "KONE lifti Latvija", katrai firmai uzņemoties 20% no līguma apjoma izpildes.

Līguma kopējā summa divu gadu darbības laikā nedrīkst pārsniegt 10 084 140 eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli. "Rīgas namu pārvaldniekam" nav pienākums izlietot visu summu, bet "Liftu aliansei" līgumā piekodināts nepaaugstināt pakalpojumu cenu.

"Liftu aliansei" līdz katra mēneša 10. datumam jāatskaitās "Rīgas namu pārvaldniekam" par paveiktajiem darbiem un jāiesniedz rēķini. Pēc tam "Rīgas namu pārvaldnieks" veiks samaksu par padarīto.

Līgums ir sadalīts četrās daļās, grupējot apkopjamos liftus atbilstoši "Rīgas namu pārvaldnieka" uzraudzītajiem iecirkņiem. "Liftu aliansei" paredzēts nodot dokumentu, kurā uzskaitīti visi apkopei paredzētie lifti. Liftu tehniskā apkope jāveic vienu reizi mēnesī.

"Liftu aliansei" jāstrādā 24 stundas diennakti, kā arī brīvdienās un svētku dienās, tādējādi nodrošinot avārijas dienesta pakalpojumus. Liftā iestrēgušie pasažieri "Liftu aliansei" jāatsvabina 30 minūšu laikā kopš informācijas saņemšanas.

"Rīgas namu pārvaldnieks" iepirkuma sarunu procedūrā aicināja piedalīties arī SIA "Vidzemes lifts", SIA "Avva", SIA "Kone lifti Latvija", SIA "Lifts" un SIA "LVS centrs".

Tā kā "Liftu alianses" piedāvājums vienīgais atbilda visām "Rīgas namu pārvaldnieka" prasībām, pašvaldības uzņēmums izvēlējās līgumu slēgt tieši ar šo firmu.

"Liftu alianse" ir dibināta 2002. gadā, liecina "Lursoft" pieejamā informācija. 1952. gadā dzimušajam Igoram Babkinam piederošais uzņēmums 2017. gadā apgrozīja 1,1 miljonu eiro, nopelnot 876 tūkstošus eiro.

Source

www.DELFI.lv

Tags

Rīgas namu pārvaldnieks
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form